Julka z "Przyjaciółek" ścięła 20 cm włosów. Postawiła na modnego boba. "Ale pięknie!". Ważniejsze jednak jest coś innego

Nicole Bogdanowicz ścięła włosy. W nowej fryzurze wygląda zjawiskowo, jednak na uwagę zasługuje to, co zrobiła z obciętymi pasmami. Przekazała je fundacji, która pomaga kobietom chorym na nowotwory.

Nicole Bogdanowicz w serialu "Przyjaciółki" gra niepokorną Julkę, córkę Anki. Mimo trudnego charakteru serialowej bohaterki, cieszy się ona sporą sympatią wśród widzów. Wielu jest pod wrażeniem przede wszystkim jej niebywałej urody. 

Przepiękne, długie blond włosy były znakiem charakterystycznym 21-latki. Teraz jednak zdecydowała się, by drastycznie je skrócić.

Nicole Bogdanowicz obcięła włosy

Nicole ścięła około 20 centymetrów. Przyznała, że zrobiła to w szczytnym celu. Włosy oddała Fundacji Rak'n'Roll, która działa na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka i m.in. tworzy peruki, które przekazuje kobietom przechodzącym przez proces leczenia.

I jak Wam się podoba? Warkoczyki oddaję oczywiście wspaniałej fundacji @fundacjaraknroll i zachęcam Was do zrobienia tego samego, jeśli będziecie kiedyś ścinać długie włosy - napisała w poście Nicole.
 

W komentarzach nie brakowało zachwytów. 

Jesteś piękna, więc zawsze wyglądasz pięknie, a do tego zrobiłaś dobry uczynek. Brawo! - napisała jej serialowa mama, Magdalena Stużyńska.
Piękna i odważna decyzja. Ja też oddałam i zawsze zachęcam do tego wszystkich! - czytamy dalej w komentarzach.
Wow.
Bardzo ładnie ci w krótkich włosach. Też oddałam nie dawno swoje włosy na tę samą fundację.
Ale pięknie!

Z powyższymi opiniami nie sposób się nie zgodzić. Ładnemu we wszystkim ładnie!

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

"Przyjaciółki". Anita Sokołowska o burzy wokół zdjęcia na Instagramie:

Zobacz wideo