Znany aktor dołączył do obsady "Przyjaciółek". Wcieli się w postać brata Janka. Oj, jego fanki będą zachwycone

Fani serialu "Przyjaciółki" z niecierpliwością czekają na 14. sezon. Prace na planie już ruszyły, a my wiemy, jacy nowi aktorzy dołączyli do obsady. Wśród nich znalazł się Stefan Pawłowski.

Już jesienią na antenę powróci jeden z ulubionych seriali widzów Polsatu, czyli "Przyjaciółki". Oczywiście nie zabraknie niespodzianek, a bohaterowie także i tym razem będą musieli się zmagać z różnymi problemami i odnaleźć w nowych sytuacjach. Nie zabraknie także nowych postaci, które nieźle namieszają w ich życiu.

Małgorzata Socha o pokazywaniu życia prywatnego na Instagramie. Zobacz, co powiedziała:

Zobacz wideo

"Przyjaciółki". Stefan Pawłowski dołączył do obsady

Jedną z takich osób będzie Igor, brat Janka (Marek Bukowski). W tej roli zobaczymy Stefana Pawłowskiego, co bez wątpienia ucieszy grono jego fanek. Zagra artystę z głową pełną pomysłów, żyje chwilą. Pewnego dnia niezapowiedzianie zapuka do drzwi mieszkania Zuzy (Anita Sokołowska) i Janka, jednak ten nie będzie zachwycony odwiedzinami brata. Ich relacje nigdy nie należały do najłatwiejszych i mimo upływu czasu, Janek nadal ma do brata żal.

PrzyjaciółkiPrzyjaciółki Mat. prasowe

Czy relacje między braćmi się ocieplą, czy może Igor będzie przyczyną kolejnych konfliktów w małżeństwie Zuzy i Janka? Wszystko okaże się już niedługo!

"Przyjaciółki". Stefan Pawłowski - kim jest?

Stefan Pawłowski ma 32 lata i jest bratem aktora Józefa Pawłowskiego. Zagrał w kilku polskich filmach (m.in. "Jack Strong"), a od 2014 roku wciela się w jedną z głównych postaci w serialu "O mnie się nie martw"  emitowanym przez TVP2, gdzie jest odtwórcą roli prawnika Marcina Kaszuby.

AW