Przyjaciółki - co się wydarzyło w ostatnim odcinku? Jak Zuza zareaguje na propozycję Igora? [Odcinek 162 - STRESZCZENIE]

"Przyjaciółki" odcinek 162 już dzisiaj na antenie Polsatu. A ponieważ nie każdy ma czas, żeby je obejrzeć, sprawdźcie, co takiego wydarzy się w odcinku.

"Przyjaciółki" po wakacjach rozkręcają się coraz bardziej. Po tragicznych wydarzeniach z pierwszego odcinka przyszedł czas na uspokojenie fabuły. Co wydarzy się w odcinku w dzisiejszy czwartek?

Przyjaciółki. Odcinek 162 - streszczenie

Hania uważa, że Inga zachowuje się nieadekwatnie do swojego wieku. Mówi matce bez ogródek, że nie przystoi jej takie zachowanie. Powinna być autorytetem dla dorastającej dziewczyny. Kobieta jest nieco urażona, ale słowa córki bierze sobie mocno do siebie. Postanawia stać się bardziej odpowiedzialna, przynajmniej w oczach Hani.

Igor, ku rozczarowaniu Zuzy, zamierza ruszyć w dalszą podróż. Już i tak wystarczająco długo, jak na niego, zabawił w Warszawie. Ostatnią noc pragnie spędzić w wyjątkowy sposób. Zaprasza Zuzę do Opery.

W związku Wiktora i Patrycji nieustannie panuje ochłodzenie. Mężczyzna jest dla żony jeszcze bardziej oschły niż kiedykolwiek. Patrycja czuje, że coś jest nie tak. Przypadkowo odtwarza film z domowej kamerki.

Przyjaciółki. Co wydarzyło się w odcinku poprzednim?

Zuzę rozbraja dziecięca lekkoduszność Igora, jednocześnie imponuje jej z jakim luzem chłopak podchodzi do życia. Orientuje się, że sama już dawno nie czuła się tak wyluzowana jak w jego towarzystwie. Przez to coraz wyraźniej dostrzega kierat, w jakim sama żyje. Zaczyna mieć dosyć trybu życia jakie prowadziła dotychczas.

Wiktor cały czas nie może się przekonać do nowej opiekunki Mikołaja i Klary. By uspokoić swoje podejrzenia, postanawia zamontować w domu kamerkę. Ogień w związku Patrycji i Wiktora coraz bardziej przygasa, stają się sobie niemal obojętni.

Inga jest zniesmaczona zachowaniem Maksa. Zmienia zdanie na temat mężczyzny i postanawia nie utrzymywać z nim kontaktów. Myśląc, że to on natrętnie próbuje się do niej dodzwonić, ignoruje serię nieodebranych połączeń telefonicznych.