Przyjaciółki - co się wydarzyło w ostatnim odcinku? Czy Paweł pozbiera się po śmierci syna? [Odcinek 160 - STRESZCZENIE]

"Przyjaciółki" - jeden z ukochanych seriali Polek - wróciły na antenę Polsatu wraz z początkiem września. Tragiczne wydarzenia z pierwszego odcinka bez wątpienia wpłyną na postać Anki. Co się wydarzy w 2. odcinku serialu? Sprawdźcie.

Pierwszy odcinek serialu "Przyjaciółki" wstrząsnął widzami. Nic dziwnego, że wszyscy czekają na kolejny odcinek. Jak poradzą sobie Anka i Paweł w tak trudnej sytuacji?

Przyjaciółki. Odcinek 160 - streszczenie

Inga, choć nie chce przyznać się sama przed sobą, jest zazdrosna o Maksa. Nie może pojąć jak to możliwe, że mężczyzna planuje ślub z jedną z kobiet poznanych przez aplikację randkową. Przypadek chce, że pojawia się na weselu byłego kochanka.

Zuza wpada na mieście na Igora, brata Jaśka, który przyjechał na jakiś czas do Warszawy. Z racji nieobecności Jaśka, Zuza postanawia zlitować się nad chłopakiem i proponuje mu, by zatrzymał się w ich domu na kilka dni.

Paweł ma coraz większe problemy z agresją. Staje się nieznośny już nie tylko dla domowników, ale i dla pracowników. Anka nie może dłużej tolerować takiego zachowania męża. Postanawia umówić go na wizytę do psychologa.

Kalina zaczęła pracować jako niania u Patrycji i Wiktora. Mężczyzna nadal nie jest zadowolony z wyboru opiekunki, jest podejrzliwy wobec młodej kobiety. Jasną stroną całej sytuacji jest fakt, że para może pierwszy raz od dawna zaplanować romantyczny wieczór we dwoje.

Przyjaciółki. Co wydarzyło się w odcinku poprzednim?

Patrycja (Joanna Liszowska) jest zawalona pracą i opieką nad dwójką dziećmi. Z coraz większą trudnością przychodzi jej godzenie obowiązków domowych z zawodowymi. Myśli o zatrudnieniu opiekunki, ale Wiktor (Paweł Deląg) nie chce, by ktoś obcy opiekował się Klarą. Pomimo sprzeciwu męża Patrycja postanawia zatrudnić młodą, atrakcyjną dziewczynę o imieniu Kalina jako nianię (Maria Pawłowska).

W związku z podjęciem przez Jaśka (Marek Bukowski) pracy w Gdańsku wszystkie obowiązki rodzicielskie spadają na Zuzę (Anita Sokołowska). Kobieta z trudnością radzi sobie w nowej sytuacji, ale na ratunek, jak zawsze, przybywa Dagmar (Marcin Korcz). Mężczyzna marzy o własnych dzieciach i w roli "zastępczego taty" świetnie się odnajduje. Jasiek zaczyna być zazdrosny o relacje Dagmara z jego synami.

Inga (Małgorzata Socha) jest przekonana, że już nic nie czuje do Maksa (Mateusz Janicki). Do momentu, gdy dowiaduje się od Hani (Pola Figurska), że wybiera się ona na ślub jej dawnego kochanka.