Śmierć w serialu "Przyjaciółki"! Ankę spotka prawdziwa tragedia. W katastrofie lotniczej straci najważniejszą osobę

14. sezon serialu "Przyjaciółki" zaczął się w najgorszy możliwy sposób - od katastrofy lotniczej. Anka straci jednego z synów.

W czwartek rozpoczął się nowy sezon serialu "Przyjaciółki". Jeden z najchętniej oglądanych seriali przez Polki zaczął się jednak tragicznie. W katastrofie samolotu zginął jeden z synów Anki i Pawła.

Przyjaciółki. Franek nie żyje

Ankę czekają w najbliższych odcinkach najgorsze możliwe chwile dla każdego rodzica. Będzie musiała pochować jednego ze swoich synów, Franka. Razem z Pawłem i Stasiem był na pokładzie samolotu z Warszawy do Paryża, kiedy maszyna uległa awarii. Chłopak zmarł w wyniku odniesionych obrażeń w drodze do szpitala, o czym Anka dowiedziała się przez telefon od Pawła.

Franek nie żyje - przekazał Ance Paweł przez telefon - Umarł w drodze do szpitala.

Jedna z przyjaciółek nic nie wiedziała o tym, że jej synowie i mąż byli na takiej wyprawie. Szok jest zatem tym większy, bo o katastrofie dowiedziała się z telewizji, a o śmierci syna - przez telefon.

Czy Anka i Paweł podniosą się po tej tragedii? Choć to dopiero początek 14. sezonu, widać, że scenarzyści przygotowali dla nich istny koszmar. Podobnego zdania są fanki, które na oficjalnym profilu serialu dzielą się swoimi emocjami po czwartkowym odcinku:

Bardzo przeżyłam ten odcinek. Szczególnie ze względu że mój syn młodszy tez ma na imię Franek. Podziwiam matki, które potrafią podnieść się po takiej stracie. Ja bym chyba nie umiała... ;(
Spłakałam się strasznie
To chyba najbardziej wzruszający odcinek przyjaciółek jaki oglądałam.

Oglądaliście?

Więcej o:
Komentarze (16)
"Przyjaciółki". Syn Anki zginął w katastrofie lotniczej
Zaloguj się
 • Gość: śliwka

  Oceniono 20 razy 14

  to był kiedyś fajny wesoły seriał który lekko się oglądało ale od choroby Zuzy to jakiś dramat teraz jeszcze nie mając pomysłu na fabułe uśmiercili dziecko jak dla mnie dno raczej już nie bede ogladac

 • Gość: AgaT

  Oceniono 16 razy 10

  Zgadzam się z wcześniejszymi wpisami. Chętnie oglądałam na początku kilka sezonów, ale ostatnie dwa czy trzy już straciły na swojej lekkości i przyjemności w oglądaniu. Zbyt pojechane...

 • Gość: Anka

  Oceniono 10 razy 4

  A czy możecie do cholery nie zamieszczać streszczeń?!
  I to w dodatku w tytule?!
  Nie oglądałam tego odcinka, ale już nie mam po co go oglądać 😬
  Bezczelność

 • Gość: hallo

  Oceniono 5 razy 3

  Z komedii lekkiego serialu zrobił się dramat
  Ile razy będą dręczyć tą Anke
  Jak nie mąż zaginiony to alkoholizm to znowu SYN ginie
  Bez przesady

 • Gość: ogr

  Oceniono 4 razy 2

  tym razem przegieli... ni z gruchy ni z pietruchy blizniaka uśmiercili... jak już to chyba jednak tego Pawełka....to było niesmaczne i niespodziewane zupełnie :(

 • hens

  Oceniono 1 raz 1

  To normalne że ich olał.........Franek dostał o wiele większą i lepiej płatną rolę w innym serialu.................zobaczymy reinkarnację.

 • Gość: Ewita

  Oceniono 3 razy 1

  Jak długo można Ciągnąć seriale ????? I rozne programy Mija rok dwa dziesięć a serial ciągle trwa Kto to jeszcze ogląda? ??

 • Gość: Xxx

  Oceniono 3 razy 1

  Ja też ryczałam jak bubr razem z Anką. Ja chyba bym nie przeżyła takiej tragedii

 • Gość: gość

  Oceniono 11 razy 1

  Bardzo smutny odcinek, scenarzyści mogli sobie darować taką wersię film traci na oglądalnosci

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX