Joanna Liszowska pokazała się bez makijażu. Fani patrzą na jej i oczy i dopytują: Płakałaś? Aktorka wyjaśniła, o co chodzi

Joanna Liszowska pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje bez make-upu. Aktorka z pewnością nie spodziewała się, że fotografia sprawi, że fani zaczną się o nią niepokoić.

Joanna Liszowska często pokazuje się na imprezach branżowych, gdzie prezentuje się w pełnym makijażu. Aktorka jednak równie chętnie pokazuje na swoim Instagramie zdjęcia, na których pozuje bez makijażu. Takie fotografie nie powinny więc nikogo dziwić. A jednak, ta ostatnia wywołała spore zamieszanie. Wszystko dlatego, że jedna z fanek Liszowskiej, uznała, że gwiazda wygląda na fotografii na zapłakaną. 

Joanna Liszowska płakała?

Joanna Liszowska na jednym z ostatnich instagramowych zdjęć wygląda na szczęśliwą. Dobry nastrój gwiazdy sugerował też podpis, jaki znalazł się pod fotografią. Liszowska życzyła bowiem swoim obserwatorom dobrego dnia.

Jednak to, że aktorka nie miała makijażu, a więc podkreślonych oczu, zaniepokoił jednego z internautów. W komentarzach pod postem Liszowska została zapytana o to, czy przed zrobieniem zdjęcia uroniła kilka łez. 

Płakałaś? - dopytywała fanka. 

Aktorka nie pozostawiła tego pytania bez odpowiedzi i jednocześnie uspokoiła wszystkich. 

A ja bym stawiała na wiatr, bo biegałam - zdradziła. 

Komentarz Joanny LiszowskiejKomentarz Joanny Liszowskiej Screen joannaliszowskaofficial/Instagram

 

Na szczęście w pozostałych komentarzach aktorka mogła znaleźć wiele komplementów.

Dużo lepiej wyglądasz teraz niż w makijażu. I piękne oczy, które w końcu widać bez tych loków. 
Bardzo ładnie i naturalnie. 
Piękna jesteś - pisali internauci. 

A jak wam podoba się Joanna Liszowska w takiej naturalnej odsłonie?

AG 

Paulina Krupińska również pokazała, jak wygląda bez makijażu. "Taka jest rzeczywistość"

Zobacz wideo