Angelika Mucha eksponuje umięśniony brzuch na bardzo odważnym zdjęciu. "Niegrzeczna"

Angelika Mucha pochwaliła się efektami ćwiczeń. Zamieściła odważne zdjęcie, które sporo pokazuje.

Angelika Mucha zasłynęła w polskim internecie już dobre kilka lat temu, gdy na platformie Youtube publikowała modowe i urodowe filmiki. Właśnie dzięki nim dość szybko zyskała popularność wśród młodzieży, którą może cieszyć się po dziś dzień. Mimo że początkowo znana była jedynie wśród młodych internautów, jej kariera nabrała rozpędu. Świadczyć o tym może, chociażby jej udział w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie w tanecznych objęciach Rafała Maseraka udało jej się zająć piąte miejsce. Jej romans z telewizją trwał tylko chwilę, bo Angelika najlepiej czuje się w internecie. Na samym Instagramie śledzi ją ponad 1,6 miliona użytkowników. Właśnie tam zamieściła ostatnio fotkę, która rozgrzała jej obserwatorów do czerwoności. 

ZOBACZ TEŻ: [TYLKO U NAS] Angelika Mucha nie spodziewała się, że ta osoba była Agentem! "Naprawdę to był szok"

Angelika Mucha pręży mięśnie na Instagramie

Angelika Mucha bardzo dba o kondycję fizyczną, co zresztą regularnie relacjonuje na swoich profilach. Na najnowszym zdjęciu bez spodni i w sensualnej pozie prezentuje swój umięśniony brzuch.

Niegrzeczna - podpisała zdjęcie Angelika.
 

Umięśnionego ciała Angelice może pozazdrościć niejedna jej rówieśniczka. Pod wrażeniem są znani koledzy, fani, a także jej trener personalny. 

Kawał dobrej, ciężkiej roboty. Samo się nie zrobiło. Gratuluję! - pochwalił trener.
Jaka sylwetka. Cudownie wyglądasz.
Ale figurka - piszą pod zdjęciem.

Faktycznie, forma Angeliki robi wrażenie. Nie ma co z tym dyskutować. Również jesteśmy pod wrażeniem.

Więcej o: