[TYLKO U NAS] Angelika Mucha nie spodziewała się, że ta osoba była Agentem! "Naprawdę to był szok"

Angelika Mucha wzięła udział w czwartej edycji programu "Agent". W rozmowie z Plotkiem opowiedziała o kulisach programu oraz zdradziła, jaką miała taktykę.
Zobacz wideo

Angelika Mucha była najmłodszą uczestniczką 4. edycji "Agenta". W programie była nieco lekceważona przez innych uczestników, ponieważ wydawało się, że jest jeszcze nastolatką, którą będzie można szybko wyeliminować. Jednak "Little Monster" zaskoczyła wszystkich i przechytrzyła mocnych rywali. Odpadła dopiero w 11. odcinku. W rozmowie z Plotkiem opowiedziała, jak wspomina przygodę w show i co najbardziej ją zaskoczyło.

"Agent": Angelika Mucha zawsze mówiła prawdę

Angelika od początku programu założyła sobie, że nie będzie kłamać. Jak się okazuje, opłaciło się mówić prawdę, ponieważ odpadła dopiero w 11 odcinku "Agenta".

Miałam taką taktykę, żeby być od początku do końca sobą. W ogóle nie kłamałam, nie oszukiwałam i zrobiłam wszystko na przekór w tym programie, bo tam jednak każdy kombinuje i stara się coś ukryć.  Ja byłam taką osobą, która na każde pytanie odpowiadała prawdę. Nie do końca było to dobre, ale ja jestem osobą, która nie potrafi oszukiwać ludzi - powiedziała w rozmowie z Plotkiem

"Little Monster" wyznała, że w pierwszych odcinkach nie było łatwo wytypować jedną osobę, która mogła okazać się Agentem.

Tak naprawdę na początku programu, w pierwszym odcinku miałam chyba z pięć typów i mając te 20 pytań na teście, to musiałam rozdzielać część na jedną, część na inną osobę, żeby mieć zawsze jakieś szanse. Mniej więcej po 4. odcinku mój typ był już taki, że wszystko stawiałam na jedną osobę - wyjaśniła dla Plotka.

Uczestnicy programu nagrali już finałowy odcinek. Angelika powiedziała nam, że była w ogromnym szoku, kiedy dowiedziała się, kto jest Agentem oraz jakie zadania udało mu się popsuć, aby grupa nie zdobyła pieniędzy.

Szczerze mówiąc, dużo z tych rzeczy naprawdę mnie zaskoczyło i jak oglądaliśmy te poszczególne zadania, w których Agent coś zrobił, to naprawdę byłam w szoku, bo myślałam, że czasami zadanie nie wyszło nam z naszej winy, a jednak okazywało się, że ten Agent dużo namieszał. A czasami było tak, że rzeczywiście wina była po naszej stronie, więc fajnie było to zobaczyć.

A Wy, jak obstawiacie? Kto jest Agentem?

Więcej o: