Val Kilmer opisał sławne partnerki. Jest sporo o Jolie. "Bardziej mądra, bardziej tragiczna". Ale to po innej gwieździe płakał pół roku

Val Kilmer postanowił opisać swoje życie w książce "I'm Your Huckleberry: A Memoir". Wspomina w niej swoje dawne dziewczyny, a ta lista nie jest krótka.

21 kwietnia na rynku ukaże się pamiętnik Valma Kilmera. W książce "I'm Your Huckleberry: A Memoir" amerykański aktor rozprawił się ze swoją przeszłością. Wspomina w niej między innymi dramatyczny moment, w którym dowiedział się, że ma raka gardła. Nie zabrakło też nawiązań do byłych partnerek, których było naprawdę wiele.

Val Kilmer wspomina swoje związki

W osobistym pamiętniku 60-letni aktor zdradził, że jest "niewolnikiem miłości". Znalazły się w nim nawiązania do jego dawnych związków z najbardziej znanymi kobietami w Hollywood. Wśród nich są  Cher, Carly Simon czy Cindy Crawford. Aktor wspomniał również relację z Angeliną Jolie, która rozpoczęła się na planie filmu "Aleksander". We wzruszającym fragmencie zdradził, że został przez nią "uratowany".

Zostałem uratowany przed lodowatym piekłem samotności przez innego anioła. Być może najbardziej uduchowionego i poważnego ze wszystkich. Angelina.

 Aktor opisał ją w bardzo romantyczny sposób.

Kiedy ludzie pytają mnie, jaka jest Angelina, zawsze mówię, że jest jak inne kobiety i inne gwiazdy, ale po prostu bardziej. Bardziej cudowna. Bardziej mądra. Bardziej tragiczna - wylicza.

Jednak jak sam przyznał, to za aktorką Daryl Hannah tęskni najbardziej.

Pan wie, że cierpiałem na bóle serca. Ale to Daryl bolała mnie najbardziej - wspomina Kilmer.
 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wyszło na jaw, jak Angelina Jolie uwiodła Brada Pitta. "Była kompletnie naga"

Val wprost przyznał, że nadal czuje coś do byłej partnerki.

Wiedziałem, że będę ją kochał całym sercem już zawsze i ta miłość nie straciła na sile. Nadal jestem zakochany w Daryl. Kiedy w końcu zerwaliśmy, płakałem codziennie przez pół roku - można przeczytać w książce.

Aktor wspomniał również moment, w którym trafił do szpitala. Pewnej nocy obudził się, kaszląc krwią. W trudnych chwilach towarzyszyła mu Cher, z którą wtedy mieszkał.

Nawet będąc o krok od śmierci, zauważyłem, jak Cher obcina wzrokiem jednego z lekarzy, którzy pojawili się na miejscu. Był przystojny niczym Gregory Peck. Takie rzeczy tylko w Hollywood, co nie?

Wiedzieliście, że Val Kilmer ma na swoim koncie tyle związków ze znanymi i wpływowymi kobietami?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.