Krzysztof Zalewski w mocnych słowach do Kaczyńskiego o wyborach prezydenckich. "Mój kot wp***doli pana kotu"

Krzysztof Zalewski to jedna z tych medialnych osób, która nie stroni od poruszania ważnych tematów społecznych i politycznych. Tym razem muzyk wypowiedział się na Instagramie o planowanych wyborach prezydenckich. Nie przebiera w słowach!

Krzysztof Zalewski aktywnie uczestniczy w życiu społecznym i politycznym naszego kraju. Już wiele razy w mediach społecznościowych promował akcje, które miały skłonić Polaków do podejmowania odpowiednich decyzji związanych z państwem. We wrześniu ubiegłego roku nawoływał do tego, by skorzystać z prawa głosu i pójść na wybory parlamentarne. Tym razem zdecydował się na komentarz, odnoszący się do planowania i organizacji wyborów prezydenckich. Bezpośrednio zwraca się do Jarosława Kaczyńskiego i nie przebiera w słowach. Jego kot też "nie jest zadowolony"!

Zobacz wideo Krzysztof Zalewski chroni swoją prywatność, ale po raz pierwszy pokazał rodzinę. Sami zobaczcie!

Kot Zalewskiego vs kot Kaczyńskiego 

Starcie zwierząt jest oczywiście zabawną przenośnią, której użył w swoim wpisie na Instagramie Krzysztof Zalewski. Muzyk wyraził swoje negatywne zdanie na temat majowych wyborów prezydenckich, których organizacja w obliczu zagrożenia zakażeniem wielu osób, wydaje się być irracjonalna. Kompozytor bezpośrednio zwrócił się do Jarosława Kaczyńskiego, uważając, że to właśnie polityk jest odpowiedzialny za decyzje sprzeczne z konstytucją. 

Pogięło ich z tymi wyborami. Nic, że nieanonimowe ani powszechne; że sprzeczne z konstytucją; nic, że epidemia. Nie daję rady. Panie Jarosławie! Mój kot wp***doli pana kotu! - napisał rozgoryczony wokalista. 

Trzeba przyznać, że Zalewski dał upust swoim emocjom, a jego słowa są mocne jak na Instagramową rzeczywistość. Jednak tematyka jest ważna i godna uwagi. Krzysztof wiele razy angażował się w przedsięwzięcia, które miały na celu promocję zachowań prospołecznych. Kilka dni temu zagrał wirtualny koncert na rzecz akcji #zostańwdomu, przy okazji po raz pierwszy oficjalnie pokazując narzeczoną i dwuletniego synka Lwa. 

Więcej o:
Komentarze (97)
Krzysztof Zalewski w mocnych słowach do Kaczyńskiego o wyborach prezydenckich. "Mój kot wp***doli pana kotu"
Zaloguj się
 • staq

  Oceniono 29 razy 13

  Brawo Zaleff !Próbowali cię kiedyś skleić z wizerunkiem żołnierza wyklętego ale okazuje się, że MYŚLISZ i WIDZISZ , co się dzieje .

 • yenk

  Oceniono 25 razy 11

  Dla mnie super. Mocno, a zarazem z humorem. Wiecej takich tłitów :D

 • sw.stefan

  Oceniono 9 razy 3

  Kaczyński ma uberkota, ten nazikot wpie... na pewno kota Zalewskiego i jego samego.

 • honkers

  Oceniono 9 razy 3

  Młody, jestem pełen uznania dlatego nabędę jeszcze dzisiaj Twoją płytę.

 • wladgad

  Oceniono 10 razy 2

  Nie wiem kim on jest, bo tego żeście nie napisali, a zawsze piszecie. No, nieważne. Ten koleś, to jednym słowem tchórz jest. Sam powinien dać w mordę temu złemu kotowi, zamiast swojego, dobrego, kota wysyłać na taką misję. Oczyma wyobraźni już widzę, jak się przeciąga i wypina tyłeczek na trotuarze. Później szuka odpowiedniej dziury w płocie. I dopiero gdy w nią wejdzie i przedrze się przez zadziurny busz, pokaże na co go stać. Tak, tak, to jego misja.

 • e-grazus

  Oceniono 10 razy 2

  ja moje 2 koty tez wysle na kota kaczora, a co!! a z czrna kotka pokręce paluchami i bedziemy czarowc, coby prezia diabli wzieli

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX