Krzysztof Zalewski zaręczył się. Poinformował o tym w niecodzienny sposób

Niecały rok temu Krzysztof Zalewski został ojcem. Teraz okazuje się, że muzyk zaręczył się ze swoją partnerką, Olgą Tuszewską. Postanowił o tym poinformować w bardzo wyjątkowy sposób.

Krzysztof Zalewski należy do tych osób, które bardzo cenią sobie życie prywatne. Jeśli już pojawia się w mediach, to opowiada o swojej karierze zawodowej, a w internecie publikuje przede wszystkim fotografie z koncertów. Kiedy kilka miesięcy temu muzyk poinformował, że został ojcem, to jego fani nie ukrywali zdziwienia, ponieważ mało kto wiedział, że... artysta jest w ogóle z związku. Zalewski jest idealnym przykładem na to, że w show-biznesie można przestrzegać granic prywatności i ostatnio udowodnił to po raz kolejny.

Krzysztof Zalewski zaręczył się

Na wtorkowej gali Kobieta Roku Glamour Zalewski odebrał nagrodę dla Mężczyzny Roku. Podczas pobytu na scenie artysta podzielił się niespodziewaną informacją. Okazuje się, że muzyk i jego partnerka, Olga Tuszewska zaręczyli się!

Nagrodę dedykuję mojej narzeczonej Otulince - powiedział na scenie.

Otulinka to pieszczotliwe określenie na partnerkę Krzysztofa.

ZOBACZ WIĘCEJ: Wiadomo, kto jest matką dziecka Krzysztofa Zalewskiego. Partnerka muzyka także jest związana z show-biznesem

Myślicie, że dowiemy się o ślubie dopiero po fakcie? Pamiętacie inne sekretne wesela gwiazd?

Zobacz wideo

Muzykowi i jego ukochanej życzymy wszystkiego dobrego!

KB

Więcej o: