Krzysztof Zalewski zagrał domowy koncert i po raz pierwszy pokazał syna oraz narzeczoną. 2-letni Lew ma oczy po tacie

Krzysztof Zalewski włączył się do akcji #Zostańwdomu i na Instagramie zagrał dla fanów koncert. Pochwalił się też synem oraz narzeczoną.

Krzysztof Zalewski popularność zdobył kilkanaście lat temu, kiedy jako 18-latek wystąpił w "Idolu". Jurorów zachwycał na castingach, a widzów podczas programów na żywo. To dzięki nim doszedł aż do finału, który zresztą wygrał. Niestety na długi czas zniknął z mediów i z impetem wrócił na scenę dopiero w 2016 roku. Stał się jednym z najpopularniejszych artystów w Polsce. Od tamtego czasu wiedzie mu się nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Zaręczył się i został ojcem. Właśnie pokazał swojego syna na Instagramie. 

Zobacz wideo Michał Piróg zdradził na wizji, że Krzysztof Zalewski ma żonę!

Krzysztof Zalewski pochwalił się synem podczas koncertu na Instagramie

Muzyk od kilku już lat spotyka się z niejaką Olgą Tuszewską, która znana jest również jako menadżerka Moniki Brodki. Krzysztof nigdy nie mówił o swoim życiu prywatnym, więc zaskoczył jakiś czas temu, mówiąc, że ma syna. Nigdy wcześniej nie pokazywał go publicznie, aż do teraz. Zalewski uznał, że domowy koncert zorganizowany dla fanów w dobie izolacji to odpowiedni moment, by 2-letni Lew zadebiutował przed kamerą. 

O Lewcio mi przyniósł przedłużacz. Choć tutaj pokażesz się do kamery. To jest Ola, a kuku powiedz.

Chłopiec był lekko zdezorientowany, ale chyba powoli przyzwyczaja się do obecności kamer w swoim życiu. Ma też długie włosy, co nie umknęło uwadze fanek, które podczas relacji na żywo ochoczo komplementowały małego przystojniaka. 

Zobacz też: Adam Sztaba wrzucił zdjęcia z czasów "Idola". On w blond włosach, Wojewódzki chudszy niż teraz i Zalewski nie do poznania.

Jak widać, podczas siedzenia w domu gwiazdy decydują się na wiele. Krzyśkowi dziękujemy za świetny koncert i życzymy dużo zdrowia jego rodzinie!

CW