Powrót amerykańskiej "Niani". Fran Drescher spotkała się po latach z ekipą serialu. "To się dzieje! Obsada znowu razem!"

Amerykańska "Niania" powraca. Ekipa serialu spotkała się po latach, by stworzyć wirtualną wersję sitcomu. A wszystko w szczytnym celu, by rozbawić widzów w czasach izolacji domowej. Zobaczcie, jak doszło do internetowego "zjazdu" aktorów!

Czy na tym świecie jest ktoś, kto nie pamięta lub nie słyszał o kultowym amerykańskim serialu "Pomoc domowa"? Szczerze w to wątpimy. Szczególnie że na jego podstawie tworzono gros wersji, a jedna z nich ukazała się nawet w Polsce z Agnieszką Dygant i Tomaszem Kotem w rolach głównych. W oryginalną "Nianię" wcielała się przez wiele lat Fran Drescher, która w 2014 roku wzięła ślub, zaskakując wszystkich swoją kreacją. Teraz aktorka postanowiła powrócić do przeszłości i na profilu w mediach społecznościowych poinformowała internautów o projekcie, który niezwykle ucieszy fanów kultowej "Pomocy domowej". Zabawna niania Frania powraca w specjalnym odcinku!

Zobacz wideo Polska

Wielki powrót amerykańskiej "Niani" 

Chyba nikt się nie spodziewał, że to kiedyś może się zdarzyć. Od zakończenia emisji serialu "Pomoc domowa" minęło już dwadzieścia jeden lat! Fani sitcomu stracili nadzieję na to, że ponownie zobaczą całą obsadę razem i będą mogli nacieszyć swoje oko uaktualnioną wersją kultowej komedii. Fran Drescher poinformowała na Instagramie, że doszło do wyjątkowego spotkania aktorów, którego wynikiem ma być wydanie wirtualnego odcinka "Niani". 

To się dzieje! Oryginalna obsada "Niani" znowu razem podczas wirtualnego czytania odcinka pilotażowego serialu! - napisała Fran.

Kobieta udostępniła również zdjęcie, na którym widać, jak popularni aktorzy sitcomu rozmawiają ze sobą przez Internet. To uroczy widok i historyczny moment!

 

Do zrealizowania projektu zainspirowała twórców serialu domowa izolacja. Producenci chcą zarażać cały świat pozytywną energią i leczyć smutek śmiechem. "Daily Mail" zacytowało słowa Drescher:

W tych trudnych czasach Petah [współtwórca, Peter Marc Jacobson] i ja pomyśleliśmy, czy nie byłoby wspaniale, gdybyśmy zebrali oryginalną obsadę "Niani", aby wirtualnie przeczytać pilotażowy odcinek. To jedyny taki występ dla naszych fanów na całym świecie, którzy obecnie stresują się podczas izolacji. Spotkanie po latach z pewnością podniosło każdego z nas na duchu i mamy nadzieję, że pomoże również Wam. 

Transmisję z wirtualnego czytania pilotażowego odcinka będzie można obejrzeć już 6 kwietnia na kanale Sony Pictures YouTube. 

BWO 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.