Mark Wahlberg spędza izolację z rodziną. Pokazał, jak córka maluje mu paznokcie. Na tym jednak nie koniec!

Mark Wahlberg izoluje się od społeczeństwa w gronie najbliższych. Udostępnił filmik, jak dziesięcioletnia córka bawi się z nim w salon kosmetyczny. Jak oceniacie efekty jej pracy?

Z uwagi na aktualne zagrożenie, produkcja filmów w Hollywood została wstrzymana, a filmowcy spędzają czas w swoich posiadłościach. Mark Wahlberg, jak większość aktorów, izoluje się od społeczeństwa w rodzinnym gronie. Ostatnio gwiazdor postanowił pokazać swoim fanom, jak bawi się ze swoją dziesięcioletnią córką, Grace.

Zobacz wideo Po tych filmach mieli traumę. Obejrzyjcie nasze wideo.

Mark Wahlberg spędza czas z córką

Mark Wahlberg już od 15 dni pozostaje w domowej izolacji. Towarzystwa dotrzymuje mu najbliższa rodzina: żona oraz dzieci. 48-latek postanowił pokazać fanom, jak spędza czas ze swoją pociechą. Jak się bowiem okazuje, dziesięciolatka świetnie się bawi, malując tacie paznokcie i robiąc makijaż. Na udostępnionym wideo widzimy, że córka aktora robi mu wielokolorowy manicure:

Od 15. dni jesteśmy w izolacji. Właśnie mam robiony pedicure, manicure i pełen makijaż. Ona ma cały zestaw do makijażu. Tak, właśnie to się teraz dzieje.

Obserwatorzy Marka Wahlberga na udostępniony przez aktora film zareagowali niezwykle pozytywnie. Zauważyli, że córka gwiazdora potrafi odpowiednio dobrać kolory. Wielu obserwatorów podzieliło się z aktorem również prywatnymi historiami. Jak się bowiem okazuje, zabawa w salon piękności jest dość popularna:

Wspaniały tata! Moje najlepsze wspomnienia z dzieciństwa wiążą się z tym, jak malowałam tacie policzki na różowo i układałam włosy :).
Masz paznokcie pod kolor bluzy z kapturem.
Wszyscy najlepsi ojcowie pozwalają na to swoim córkom.

Przypomnijmy, że nie tylko Mark Wahlberg pozwala swojej córce malować swoje paznokcie. Izolację w podobny sposób spędza ze swoimi pociechami także Maciej Dowbor.

PJA

Więcej o:
Skomentuj:
Mark Wahlberg spędza izolację z rodziną. Pokazał, jak córka maluje mu paznokcie. Na tym jednak nie koniec!
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX