Maciej Dowbor pokazał, jak spędza czas z córkami. Nie każdy miałby tyle odwagi. "Zaczyna się robić groźnie"

Maciej Dowbor jest szczęśliwym tatą dwóch córek. Ostatnio dziennikarz pokazał swoim fanom, ile jest gotowy znieść w imię miłości do nich.

Maciej Dowbor już od wielu lat tworzy bardzo udane małżeństwo z aktorką Joanną Koroniewską. Oboje mają do siebie duży dystans i podobne poczucie humoru. Jakiś czas temu założyli nawet kanał na YouTube - "Dowbory be happy" - którego celem było zarażanie ludzi optymizmem. Nawet w obecnej, trudnej sytuacji, w jakiej znalazł się nasz kraj i niemal cały świat, małżonkowie starają się podnosić swoich fanów na duchu organizując specjalne internetowe spotkania.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska o małżeństwie i macierzyństwie

Maciej Dowbor pokazał, jak spędza czas z córkami

Para doczekała się także dwóch córeczek, wraz z którymi tworzą kochającą rodzinę. Dla tak zgranej paczki nawet tygodnie spędzone w izolacji nie są dużym problemem. Zwłaszcza, jeśli ma się tak przestronny i przytulny dom. Prezenter postanowił podzielić się ze swoimi fanami na Instagramie, jak spędza czas z córeczkami. Trzeba przyznać, że nie każdy tata miałby tyle odwagi. Prezenter pozwolił sobie bowiem... pomalować paznokcie!

I jak Wam się podoba mój nowy manicure?! Dziesiąty dzień izolacji z samymi kobietami... Zaczyna się robić groźnie. Córki postanowiły mnie przyszykować na dzisiejszą Domówkę u Dowborów - napisał dziennikarz.
 

Fani Macieja Dowbora bardzo pozytywnie zareagowali na post dziennikarza. Docenili dystans, z którego dziennikarz słynie wraz ze swoją małżonką, a także zdolności 11-letniej Janiny i 2-letniej Heleny.

Stylówka pierwsza klasa. Dziewczyny mają gust. Lakier do paznokci dobierały chyba pod kolor oczu, ewentualnie pod kolor ubioru.
Szacunek za dystans do siebie i "normalność", jesteście zaje***ci.
Manicure odlotowy!

A Wy jak spędzacie czas ze swoimi pociechami?

PJA

Więcej o: