Maciej Dowbor żartuje z koronawirusa. "Bliskie kontakty z żoną narażają mnie na niebezpieczeństwo"

Maciej Dowbor postanowił zażartować sobie z koronawirusa, którego kilka dni temu zdiagnozowano w Polsce. Wyszło zabawnie?

W środę zdiagnozowano pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce. Ze sklepów w bardzo szybkim tempie znikają mydła oraz żele antybakteryjne, a w mediach informacyjnych jest to temat numer jeden już od kilku tygodni. Najważniejsze jest jednak, aby nie wpadać w panikę i do takich spraw podchodzić z dystansem. Pamiętał o tym Maciej Dowbor, który postanowił zażartować sobie z wirusa.

Zobacz wideo Koroniewska i Dowbor nigdy nie będą pracować razem:

Maciej Dowbor żartuje z koronawirusa

Prezenter telewizyjny opublikował zdjęcie, na którym pozuje ze swoją żoną, Joanną Koroniewską, a w dłoni trzyma szklankę wody z cytryną. Przy okazji postanowił nawiązać do grzejącego ostatnio w Polsce tematu.

Nie sądzicie, że w obliczu najnowszych doniesień medialnych, bliskie kontakty z moją żoną narażają mnie na niepotrzebne niebezpieczeństwo?! Nie wiecie czemu?! Mała podpowiedź. Zgadnijcie, jaką ksywkę od zawsze ma Joanna Koroniewska - napisał.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Joanna Koroniewska pozuje w bikini i znów odnosi się do plotek o trzeciej ciąży. Przy okazji tłumaczy się z drobnej wpadki

 

Fani pary bardzo pozytywnie zareagowali na żart Dowbora.

Masz 365 dni Koronę w domu, więc czego tu się bać.
Proponuję czosnek. Będzie trzymała się w bezpiecznej dla Was obojga odległości.
Łykaj dużo witaminy C - dodała Agata Rubik.

Jednak Maciej na koniec wpisu zaznaczył, że nie ma co panikować w związku z całą sytuacją.

Tak na poważnie! Zachowajmy zdrowy rozsądek i spokój. Nie panikujmy.

ZOBACZ WIĘCEJ: Koronawirus w Polsce? Dyrektor Sanepidu ze Słubic została hitem internetu. "Nie całujcie się z nikim, kto nie jest mężem"

Spodobał Wam się żart prezentera?

KB