Joanna Koroniewska pozuje w bikini i znów odnosi się do plotek o trzeciej ciąży. Przy okazji tłumaczy się z drobnej wpadki

Od jakiegoś czasu spekulowano, że Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor spodziewają się trzeciego dziecka. Aktorka zamieściła wpis, w którym rozwiała wszelkie wątpliwości.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mają dwójkę dzieci: 10-letnią Janinę i 2-letnią Helenę. Od kilku miesięcy plotkowano, że aktorka chciałaby urodzić trzecie dziecko. Mimo tego, że sama zainteresowana zaprzeczała, plotki nie ustawały. Domysły na temat kolejnej ciąży Koroniewskiej zaszły na tyle daleko, że nawet jej najbliższa rodzina wydzwaniała do niej z gratulacjami. Niestety, chybionymi, ponieważ aktorka nie jest w ciąży, co potwierdziła w kolejnym wpisie. 

Joanna Koroniewska dementuje trzecią ciążę

Joanna Koroniewska ma dość spekulacji o swojej kolejnej ciąży, toteż zdecydowała dosłownie zaprzeczyć plotkom. Na Instagramie opublikowała zdjęcie w bikini z wakacji i konkretnie odniosła się do swojego stanu.

Właśnie otrzymałam telefoniczne gratulacje od mojej cioci z okazji trzeciej ciąży. Podobno śmiga info w internetach. Pisałam na ten temat parę postów wcześniej. Wystawało mi się, że absolutnie klarownie i jednoznacznie się wypowiedziałam. A jednak...- napisała Koroniewska. 

Okazuje się, że nawet ten wpis nie był dla wszystkich ostateczną deklaracją, więc zaledwie dwie godziny później aktorka opublikowała kolejny, nazywając go tym samym aktualizacją poprzedniego. Wszystko przez drobną wpadkę na poprzednim zdjęciu. 

 
AKTUALIZACJA. Stanowczo dementuję. Ani żadnego ciążowego brzucha, ani NICZEGO między nogami nie posiadam, choć Maciej Dowbor twierdzi, że jestem babą z jajami - napisała aktorka.

Aktorka postanowiła się wytłumaczyć, ponieważ niektórzy zauważyli tajemniczy wystający element na zdjęciu, którym się pochwaliła. Zażartował z tego nawet jej mąż, Maciej Dowbor. 

Ostatnie zdjęcie na profilu mojej żony i pewien drobny mankamencik wywołuje coraz większe zamieszanie w sieci. W związku z tym chciałbym z pełną stanowczością zaznaczyć, że mimo wszystko to ja jestem mężczyzną w naszym związku - napisał.
 

Tymczasem Joanna Koroniewska stanowczo podkreśliła: 

Dziękuję też za WSZYSTKIE słowa troski. O TEN wystający element. To CIEŃ, ale ciekawa jestem co by dobry psychoterapeuta o NAS powiedział bo JA ZAUWAŻYŁAM to SAMO co WIĘKSZOŚĆ i z premedytacją nie zawahałam się go użyć...- dodała.  
 

Wszystko jasne. Joanna Koroniewska nie jest w ciąży i nie planuje w niej być. Jak tylko coś na tym temacie się zmieni, z pewnością o tym napiszemy.

RG