Joanna Koroniewska spędza babski dzień z córkami. "Malowanie paznokci, pieczenie babeczek". Dziewczynki są zachwycone

Joanna Koroniewska postanowiła spędzić wolny czas ze swoimi córkami. Tym razem zabrakło w ich towarzystwie Macieja Dowbora.

Joanna Koroniewska jest jedną z najbardziej aktywnych użytkowniczek Instagrama wśród polskich aktorek. Praktycznie codziennie publikuje jakieś zdjęcie, które nawiązują do jej życia zawodowego, a także prywatnego. Oprócz niej samej, na jej profilu dosyć często widzimy Macieja Dowbora. Tym razem post nie nawiązywał jednak do jej męża. Aktorka postanowiła cały dzień spędzić ze swoimi córkami.

Zobacz wideo Koroniewska nie chce pracować z Dowborem:

Joanna Koroniewska zorganizowała babski dzień

Aktorka udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje razem z dwiema córkami: 11-letnią Janiną i 2-letnią Heleną. Cała trójka jest ubrana na luzie i do tego bardzo podobnie. Koroniewska przygotowała dzieciom wyjątkowy, babski dzień.

Dzisiaj my mamy swoją niedzielę. Malowanie paznokci, pieczenie babeczek, oglądanie przygód Barbie i takie tam kobiece sprawy - napisała.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Joanna Koroniewska pozuje w bikini i znów odnosi się do plotek o trzeciej ciąży. Przy okazji tłumaczy się z drobnej wpadki

Fanki aktorki były zachwycone jej pomysłem. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, które nawiązywały do takich właśnie dni.

Z babskimi imprezami trzeba uważać, bo potem córki cały czas się pytały, kiedy tatuś w końcu pojedzie na delegację. U nas to było spanie w jednym łóżku (a dokładnie na rozkładanej kanapie, ja i trzy córki) plus film, plus nie najzdrowsze jedzonko. Raz na jakiś czas można.
Najlepiej. U nas też babski dzień jest zdecydowanie potrzebny. Chociaż u nas na razie króluje Elza.
U mnie dziś to samo! Babski dzień pełną gębą - pisały.

Też chciałybyście spędzić z Koroniewską babski dzień?

KB

Więcej o:
Komentarze (1)
Joanna Koroniewska spędza babski dzień z córkami. "Malowanie paznokci, pieczenie babeczek". Dziewczynki są zachwycone
Zaloguj się
  • martazmijka

    0

    Szkoda, że nie mam córek i szkoda, że ciężko o wolny czas. Niech będą szczęśliwi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX