Joanna Koroniewska bez makijażu rozprawia się ze swoim kompleksem. Fani: Są jeszcze kobiety z dystansem do siebie, a nie tylko napompowane lale

Joanna Koroniewska już wielokrotnie udowadniała, że ma do siebie dystans. Tym razem poszła o krok dalej. Też uważacie, że ta część ciała aktorki jest za duża?

Joanna Koroniewska to aktorka, która cieszy się dużą sympatią telewidzów. A to nie tylko za sprawą dawnej roli Małgosi Mostowiak w "M jak miłość", lecz także dzięki dystansowi, który ma do siebie. Wcześniej udowodniła to już wiele razy, chociażby publikując swoje zdjęcie bez makijażu i z włosami pozostawionymi w całkowitym nieładzie.

Oto gwiazdy, które powiększyły usta. Zobaczcie nasze wideo!

Zobacz wideo

Joanna Koroniewska żartuje ze swojego nosa

Joanna Koroniewska już wielokrotnie na swoim Instagramie publikowała zdjęcia bez make-upu, nawołując w ten sposób do naturalności. Tym jednak razem poszła o krok dalej i swój nowy post podpisała w następujący sposób:

Ja wraz z moim wyjątkowo dużym nosem życzymy Wam cudownego dnia! Może jednak rzeczywiście powiększę te usta to nochal zniknie... A tak ciut poważniej. Kochani, dystans przychodzi z wiekiem, więc macie jeszcze czas.
 

Zamieszczone zdjęcie Joanna Koroniewska opatrzyła hasztagami bez make-upu, naturalnie, dystans, wrinkles czyli zmarszczki. Nie dość, że na twarzy aktorki próżno szukać śladu podkładu czy cieni, to żona Macieja Dowbora specjalnie zwróciła naszą uwagę na swoje zmarszczki oraz, jej zdaniem, wyjątkowo duży nos. Fani Joanny Koroniewskiej oczywiście docenili jej poczucie humoru oraz dystans do siebie:

Uwielbiam za luz i dystans. Dużo słońca!
Piękna naturalna kobietka. Nawet brwi niewyregulowane.
Ja też mam duży nos. Witaj w klubie.
Fajne jest to, że są jeszcze naturalne, ładne kobiety z dystansem do siebie, a nie tylko sztuczne, napompowane lale. Pozdrawiam.

Trzeba przyznać, że poprzez swój śmiech i naturalność Joanna Koroniewska zaraża pozytywną energią. Też podziwiacie ją za dystans do siebie?

JP