Grzegorz Czepułkowski nie żyje. Aktor i dziennikarz miał 46 lat

Grzegorz Czepułkowski zmarł w piątek, 27 marca, w wieku 46 lat. O śmierci blogera poinformowali bliscy.

W piątek, 27 marca, odszedł bloger modowy, aktor i redaktor Grzegorz Czepułkowski. O jego śmierci poinformowała na Facebooku rodzina. Dziennikarz miał 46 lat.

Zobacz wideo Tajemnicze śmierci gwiazd

Grzegorz Czepułkowski nie żyje

Smutną wiadomość o śmierci Grzegorza Czepułkowskiego przekazali za pośrednictwem Facebooka jego bliscy:

Grześ! Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów, żal tych niewypowiedzianych… Ty wiesz… Część Ciebie została. Bądź przy Nich blisko… Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 27.03.2020 odszedł do Pana nasz ukochany Ojciec, Syn, Przyjaciel. Pogrążeni w żalu Dzieci, Rodzina i Bliscy.

Jak podaje portal SE.pl, Czepułkowski zmarł śmiercią tragiczną. Jego odejście zszokowało i ogromnie zasmuciło instagramowych fanów:

Brak słów... Smutek, żal. Będziesz na zawsze w naszych sercach.
Taki wspaniały człowiek, pozytywny, bardzo fajny facet. Wielka szkoda, strata ogromna, bardzo mnie zasmuciła ta informacja. Spoczywaj w pokoju.
Trudno mi uwierzyć.

Kim był Grzegorz Czepułkowski?

Grzegorz Czepułkowski był znanym blogerem modowym. Prowadził bloga Mr Mature, swoje stylizacje prezentował również na Instagramie. Czepułkowski był także dziennikarzem portalu Realnews. Na różnego rodzaju wydarzeniach show-biznesowych przeprowadzał wywiady ze znanymi z mediów postaciami. 

Grzegorz Czepułkowski grywał również w filmach i serialach. Widzowie mieli okazję oglądać go w filmie "Lejdis", produkcji "Bad Boy" Patryka Vegi czy serialu "Przepis na życie". Gościnnie Grzegorz Czepułkowski występował też w serialach TVP, m.in. "Ojcu Mateuszu", "Barwach szczęścia" oraz "Klanie".

Rodzinie i przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje.

PJA