Nie żyje David Cruz, pierwsza miłość Jennifer Lopez. Mężczyzna zmarł w wieku 51 lat

David Cruz, były chłopak Jennifer Lopez, nie żyje. Piosenkarka i jej ukochany poznali się jeszcze w liceum. Był jej wielką miłością.

Amerykańskie media obiegła informacja o śmierci Davida Cruza. Mężczyzna, który był wieloletnim partnerem Jennifer Lopez, zmarł w wieku 51 lat. Mężczyzna miał bowiem problemy z sercem.

David Cruz, były partner Jennifer Lopez, nie żyje

David Cruz zmarł w sobotę, 21 marca, w jednym ze szpitali w Nowym Jorku. 51-latek poważnie chorował na serce i to właśnie problemy kardiologiczne były przyczyną jego śmierci.

Cruz był wieloletnim partnerem Lopez. Para poznała się jeszcze w czasach szkolnych w 1984 roku. Jennifer miała wtedy zaledwie 15 lat. Przeżyli wspólnie dekadę. Związek gwiazdy i jej licealnej miłości trwał aż do połowy lat dziewięćdziesiątych.

Miłość tych dwojga rozkwitała, kiedy kariera muzyczna Jen i aktorska dopiero nabierały tempa. Ukochany chętnie towarzyszył piosenkarce w branżowych wydarzeniach. Pokazywali się razem na wielu imprezach i koncertach. W Hollywood byli widziani chociażby w 1995 roku, na premierze filmu "Pociąg z forsą".

Relacja zakończyła się w momencie przeprowadzki gwiazdy do Los Angeles, niedługo przed tym, jak przyjęła rolę w filmie "Selena". 

O tym, jak wspaniałym partnerem był David Cruz, świadczą słowa jego partnerki, Isy. W rozmowie z TMZ powiedziała:

Był wspaniały, kochający i otwarty. Był oddanym ojcem (...). Uwielbiał chodzić do teatru i spędzać czas z rodziną (...). Zawsze pamiętał, by mówić, że nas kocha.

Przypomnijmy, obecnie Jennifer jest w związku z Alexem Rodriguezem, baseballistą. Wcześniej była żoną piosenkarza, Marca Anthony'ego, a owocem ich miłości są bliźniaki, Max i Emme.

PJA

Więcej o:
Komentarze (7)
Nie żyje David Cruz, pierwsza miłość Jennifer Lopez. Mężczyzna zmarł w wieku 51 lat
Zaloguj się
 • Oceniono 8 razy 6

  A pierwsza miłość pani Ziutki z przedszkola (naszej dozorczyni) do tej pory żyje i ma się dobrze zapisał się gdzieś i pracuje w spółce Skarbu Państwa.

 • senioryta13

  Oceniono 3 razy 1

  jak to, mieli razem dzieci ? takie nieslubne ?

 • elenem

  Oceniono 7 razy 1

  Szkoda, pasowali do siebie.
  Te pierwsze licealne miłości są zazwyczaj trafnym wyborem.
  Cała reszta potem... to już nie jest To.

 • mgr.nauk

  0

  I co teraz z nami będzie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX