Alex Rodriguez zamieścił uroczy filmik z Super Bowl, który dowodzi, że jest największym fanem Jennifer Lopez. "Jestem z ciebie taki dumny, Jen!"

Super Bowl 2020 przeszedł już do historii, a wraz z nim występ Jennifer Lopez i Shakiry. Alex Rodriguez, narzeczony pierwszej diwy, pokazał zabawny filmik, który dowodzi, że jest jej najwiekszym fanem.

Jennifer Lopez wraz z Shakirą wystąpiła podczas tegorocznego Super Bowl. W czasie show obecny był także wśród widowni Alexander Rodriguez – amerykański baseballista, a prywatnie narzeczony J-Lo. Chociaż na występie zgromadziły się tłumy, to właśnie sportowiec okazał się być największym fanem swojej ukochanej.

Super Bowl 2020 - Alex Rodriguez na występie Jennifer Lopez

Alex Rodriguez zamieścił na Twitterze filmik, na którym możemy zobaczyć, jak 44-latek świetnie bawi się podczas występu swojej narzeczonej z Shakirą. Mężczyzna śpiewa i skacze podczas jednej z piosenek ukochanej. Sportowiec zamieścił nawet specjalną wiadomość dla J-Lo:

Niesamowite! Totalnie pozamiatała! Wow, to była doskonała zabawa! Jestem z ciebie taki dumny, Jen!

Komentarze do filmiku sportowca były w większości bardzo przychylne, fani opatrywali nawet swoje wypowiedzi hasztagiem #RelationshipGoals (#CelDlaPary) oraz doceniali wsparcie i miłość, jakim Alex Rodriguez darzy swoją narzeczoną.

Kocham cię za to, że tak ją wspierasz!
To urocze, że jesteś jej największym fanem. Wysyłam wam dużo miłości! Była świetna!

Część komentatorów wyraziła jednak opinię, że całe show było dość nieprzyzwoite, a wszystko to przez taniec na rurze zaprezentowany przez Jennifer Lopez. Niektórzy nie omieszkali również wypowiedzieć się w kwestii domniemanej zdrady, jakiej dopuścić miał się Alex Rodriguez:

Jej występ był oburzający. To było na poziomie klubu ze striptizem.
Musisz jej przypomnieć, że ten występ oglądały dzieci, a taniec na rurze jest wysoce niestosowny dla małych dzieci. Wyłączyłem to.
Możliwe, że uznasz moje standardy za zbyt wysokie, ale mam nadzieję znaleźć kogoś, dla kogo będę ważniejsza niż sterydy i zdrady.

A Wy doceniacie gest narzeczonego Jennifer Lopez?

JP

Czy polscy piłkarze słuchają Jennifer Lopez? Zobaczcie nasze wideo.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.