Jennifer Lopez kończy 50 lat. Alex Rodriguez zrobił jej przyjęcie niespodziankę. Ale na tym się nie skończyło

Jennifer Lopez skończyła 50 lat. Jej narzeczony, Alex Rodriguez, od kilku godzin relacjonuje kolejne etapy jej urodzin - począwszy od przyjęcia niespodzianki. Co jeszcze przygotował dla diwy?

Jennifer Lopez ma 50 lat - trudno w to uwierzyć, patrząc na jej ostatnie zdjęcia. Gwiazda gra teraz serię koncertów w Las Vegas, ale znalazła chwilę, żeby świętować swoje urodziny. Zorganizował je Alex Rodriguez, jej narzeczony.

Jennifer Lopez ma 50. urodziny

Jennifer Lopez urodziła się 24 lipca 1969 roku. Alex Rodriguez w ten wyjątkowy dzień przygotował dla swojej ukochanej równie wyjątkowy prezent. Było przyjęcie niespodzianka i uroczy prezent - największa kartka urodzinowa na świecie.

Kartka z życzeniami była wyższa od Jennifer (ok, wiemy, że nie należy ona do najwyższych kobiet na świecie, ale i tak kartka wysokości minimum 180 cm robi wrażenie). Znalazło się na niej miejsce dla wszystkich znajomych Jennifer, którzy chcieliby jej złożyć życzenia. JLo oglądała je później uważnie, co uwiecznił na swoim instastory Alex Rodriguez.

Zobacz wideo

Pod dłuższym nagraniem, na którym Alex Rodriguez zamieścił również niepublikowane wcześniej, prywatne urywki wspólnego życia z JLo, Jennifer Lopez napisała:

Płaczę! Kocham nasze życie. Kocham cię tak bardzo. Dziękuję, mój piękny Macho...

Mamy podejrzenia, że to dopiero początek świętowania, a dzień jest jeszcze młody. Kto wie, może Jennifer Lopez będzie świętowała 50. urodziny aż do niedzieli?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.