Tego zdjęcia Jennifer Lopez nie chciała pokazać światu. Do sieci wyciekła jej fotografia z czasów liceum. Ależ się zmieniła

Jennifer Lopez jest uważana za jedną z najseksowniejszych kobiet w show-biznesie. Do sieci wyciekło właśnie jej zdjęcie z liceum i jak się okazało, J. Lo nie zawsze była seksbombą.

W tym miesiącu Jennifer Lopez kończy 50 lat. Idealnie pasuje tutaj powiedzenie, że wokalistka jest jak wino - im starsza, tym lepiej wygląda. Patrząc na zdjęcie Lopez z liceum, które właśnie wyciekło do sieci, trudno się z tym nie zgodzić.

Zobacz też, największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Zobacz wideo

Młoda Jennifer Lopez na zdjęciu sprzed lat

Jennifer Lopez uchodzi za jedną z najseksowniejszych kobiet w całym show-biznesie. Artystka od wielu lat regularnie ćwiczy, medytuje, zdrowo się odżywia i stroni od używek. Mimo iż w tym roku gwiazda skończy 50 lat, to i tak nie zwalnia tempa. Tysiące fanów bawi się na jej koncertach, a ona przez cały występ szaleje na scenie jak nastolatka.

Czy Jennifer zawsze tak dobrze wyglądała? Okazało się, że nie! Do sieci wyciekło zdjęcie młodej artystki, na którym ma zaledwie 17 lat. Totalnie nie przypomina na nim Jennifer, którą dzisiaj wszyscy dobrze znamy. Jako nastolatka miała bardzo krótkie, ciemne włosy. Łatwo również zauważyć, że 17-latka nie potrafiła dobrać makijażu do swojej urody. 

Zdjęcie młodej J. Lo zobaczycie w naszej galerii!

A Wy, co sądzicie o metamorfozie gwiazdy?

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.