Alex Rodriguez pokazał, ile zjada Jennifer Lopez. Aż trudno uwierzyć, że jest taka szczupła

Jennifer Lopez właśnie zakończyła dietę. Alex Rodriguez na swoim InstaStories pokazał, jak dużo potrafi zjeść wygłodniała piosenkarka.
Zobacz wideo

Jennifer Lopez może pochwalić się fantastyczną figurą. 49-letnia piosenkarka zdradziła, że ostatnio była na 10-dniowej diecie, która pozbawiona była cukrów i węglowodanów. Dzięki niej w tak krótkim czasie zrzuciła aż trzy kilogramy. 

Teraz, kiedy dieta się już zakończyła, w Jennifer Lopez obudził się wilczy apetyt. Zdradził to jej ukochany, Alex Rodriguez, który w mediach społecznościowych udostępnił nagranie z lunchu gwiazdy. Na filmie widać, że baseballista zdecydował się na talerz lekkiej warzywnej sałatki. Piosenkarka natomiast zaszalała.

Jennifer Lopez zajada się węglowodanami

Jennifer Lopez zatęskniła za węglowodanami. Na nagraniu Rodrigueza z uśmiechem na ustach zajada się  sałatką z grillowanym białym mięsem, pieczonym kurczakiem i talerzem kanapek. Na stole widać również inne mniejsze przystawki. 

Trudno uwierzyć, że piosenkarka zjadła wszystkie te smakołyki i nadal cieszy się smukła sylwetką. Z drugiej strony wokalistka nie ukrywa, że dużo czasu poświęca na treningi. Na jej Instagramie możemy też podziwiać zdjęcia z siłowni. 

 

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.