MET Gala 2019. Jennifer Lopez weszła do łazienki, gdy Katy Perry zakładała swój strój hamburgera. Jej mina mówi wszystko

Katy Perry bez wątpienia budziła najwięcej zainteresowania podczas poniedziałkowej MET Gali. Jej strój zaskoczył nawet Jennifer Lopez, która nie ukrywała zdegustowania, gdy spotkała koleżankę w łazience.
Zobacz wideo

W poniedziałkową noc odbyła się kolejna edycja MET Gali, czyli jednej z najważniejszych imprez modowych. W tym roku minęła ona pod hasłem: "Kamp: Notatki o Modzie". Katy Perry mocno wzięła sobie do serca motyw przewodni i pojawiła się w oryginalnych stylizacjach.

Zobacz: MET Gala 2019. Lady Gaga rozebrała się na oczach wszystkich, a Katy Perry przebrała się za... żyrandol. Na czerwonym dywanie znów się działo!

Jennifer Lopez zakłopotana spotkaniem z Katy Perry

Piosenkarka na czerwonym dywanie pojawiła się przebrana za żyrandol, a na imprezie po głównej uroczystości wystąpiła jako... hamburger. Gdy chciała skorzystać z toalety, musiała go ściągnąć. Miała na sobie wtedy jedynie sukienkę, która miała tworzyć sałatę. Podczas zakładania go z powrotem, do łazienki weszła Jennifer Lopez. Gwiazda nie ukrywała, że jest zaskoczona widokiem koleżanki, która nie mogła sobie poradzić z przebraniem. Jej reakcję możecie zobaczyć na nagraniu:

Katy Perry po raz kolejny wywołała poruszenie swoim strojem na MET Gali. Dwa lata temu została uznana za najgorzej ubraną gwiazdę imprezy. Pojawiła się w mocno awangardowej kreacji z welonem nałożonym na twarz. W zeszłym roku zdecydowała się na złota sukienkę ze skrzydłami.

A Wy co o tym myślicie?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.