Małgorzata Kożuchowska pokazała swoje domowe biuro. Kasia Nosowska zachwycona. "Ale sprzęt"

Małgorzata Kożuchowska nie rusza się z domu, jednak wciąż musi pracować. Home office aktorki robi niemałe wrażenie.

Małgorzata Kożuchowska jest bardzo aktywna zawodowo, jednak obecna sytuacja panująca w kraju uniemożliwia jej pracę na planie zdjęciowym. Aktorka mimo wszystko nie zwalnia tempa i wciąż pracuje, ale zdalnie. Na potrzeby sytuacji stworzyła sobie biurowy kącik, którym pochwaliła się na Instagramie. Musimy przyznać, że otoczenie, w jakim pracuje aktorka, robią niemałe wrażenie i to nie tylko na nas. Kasia Nosowska również jest zachwycona. 

ZOBACZ TEŻ: Kożuchowska pokazała niepublikowane zdjęcie ze ślubu. Okoliczności są jednak przykre. "Smutna wiadomość na koniec dnia"

Ważne spotkania na Home Office -  napisała aktorka pod zdjęciem. 
 

Katarzyna Nosowska podziwia lampę Małgorzaty Kożuchowskiej

W zaimprowizowanym biurze Małgorzaty Kożuchowskiej dominują jasne barwy. Największe wrażenie robi lampa, która oświetla aktorkę podczas nagrywania. Fani są pod wrażeniem, jak również Kasia Nosowska, która również skomentowała fotkę. 

Ale sprzęt! Nie wiedziałam, że świat nosi takie lampiszcza! - pisze Nosowska. 

Przypominamy: Małgorzata Kożuchowska nie rozpacza po stracie "Rodzinki.pl". Jest w Berlinie i promuje nowy film u boku Chyry i Rubik. Znamy jej plany

Pozostali internauci też nie kryją podziwu dla wystroju w pokoju aktorki. 

Co za profesjonalny sprzęt? Jaka lampa.
Piękna wnętrza. Aż miło posiedzieć -  piszą pod zdjęciem. 

Jeden z internautów zarzucił aktorce, że siedzi rozkrokiem, co nie wypada celebrytce. Myślimy, że zdecydowanie przesadza. 

RG