Małgorzata Kożuchowska nie rozpacza po stracie "Rodzinki.pl". Jest w Berlinie i promuje nowy film u boku Chyry i Rubik. Znamy jej plany

Małgorzata Kożuchowska dopiero co straciła rolę Natalii Boskiej w serialu "Rodzinka.pl", a już rzuciła się w wir nowej pracy. Wiemy, jakie są jej najbliższe plany.

Kilka dni temu na widzów, ale i aktorów spadła wiadomość, że serial "Rodzinka.pl" znika z anteny. To był cios dla wszystkich, którzy byli związani z produkcją. Niemal z dnia na dzień stacja podjęła decyzję, że najnowszy sezon serialu będzie tym ostatnim. Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski, Tomasz Karolak, Mateusz Pawłowski, Julia Wieniawa czy Olga Kalicka pożegnali się z serialem i widzami we wzruszających wpisach. Tymczasem Małgorzata Kożuchowska, która przez lata wcielała się w rolę Natalii Boskiej, już rzuciła się w wir nowej pracy. Właśnie jest w Berlinie, gdzie promuje nowy film.

Małgorzata Kożuchowska w Berlinie

Małgorzata Kożuchowska wyjechała do Berlina, gdzie na konkursie Berlinale Encounters promuje nową animowaną produkcję "Zabij to i wyjedź z tego miasta". Film powstawał aż 14 lat i ma szansę stać się najgłośniejszym obrazem tego roku. W Berlinie Małgorzata Kożuchowska promuje go u boku m.in. Andrzeja Chyry i Anji Rubik. Wszyscy oni użyczyli swoich głosów animowanym postaciom w filmie.

W Berlinie Małgorzata Kożuchowska zadała szyku. Aktorka zaprezentowała się w czarnym total looku, ale w tym wypadku nie ma mowy o nudzie. Miała na sobie bowiem marynarkę z bardzo mocno podkreślonymi ramionami o niemal geometrycznym kształcie. Do tego postawiła na czarne spodnie i kozaki w tym samym kolorze. Podobną stylizację miała na sobie również Anja Rubik. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii. 

Jak udało się nam dowiedzieć, Małgorzata Kożuchowska nie musi obawiać się braku zajęcia w związku z zakończeniem produkcji "Rodzinki.pl". Aktorka gra bowiem w serialu "Motyw", który prawdopodobnie będzie miał drugi sezon. Do tego pracuje nad komedią romantyczną razem z Tomaszem Karolakiem.

KM