Dorota Naruszewicz podjęła bardzo trudną decyzję. Oddała mamę do ośrodka opieki: Czasami fizycznie nie daje się już rady

Dorota Naruszewicz była zmuszona podjąć w ostatnim czasie bardzo trudną decyzję. Aktorka zdecydowała, że jej chorą mamą powinni zająć się specjaliści.

Dorota Naruszewicz zyskała popularność dzięki roli Beatki w "Klanie". W pewnym momencie zdecydowała jednak, że musi zrobić sobie przerwę od show-biznesu i odeszła z produkcji. Wrócić było jej ciężko, lecz udało się. Znów została gwiazdą TVP, jednak w innym serialu, "Korona królów". Od czasu do czasu pojawia się również na ściankach, a ostatnio wystąpiła w "Pytaniu na śniadanie". W studiu śniadaniówki rozmawiała o pomocy osobom starszym. Wyznała, że ona sama musiała oddać chorą mamę do ośrodka opieki.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska mówi o koronawirusie, nawiązując do zabawnej sceny z „Klanu”

Dorota Naruszewicz oddała mamę do ośrodka opieki

Aktorka jakiś czas temu wyznała, że jej mama choruje na alzheimera. Dorocie było naprawdę ciężko się nią opiekować. Teraz, po wielu latach gwiazda zdecydowała, że odda rodzicielkę do ośrodka opieki. Stwierdziła, że fizycznie nie dawała już rady.

Człowiek chce swoje serce oddać, ale czasami po prostu fizycznie nie daje się już rady - powiedziała w rozmowie z magazynem "Na żywo".

Naruszewicz dodała również, że decyzja nie była prosta, ale ostatecznie doszła do wniosku, że specjaliści lepiej zajmą się jej ukochaną mamą.  

Wciąż biłam się z myślami, ale widziałam też, jak troskliwie się nią tam zajmują. To dobrze wypłynęło również na moją psychikę. Teraz lubię tam przyjeżdżać i po prostu cieszyć się towarzystwem mamy - czytamy.
 

Aktorka odwiedza ją jednak w każdej wolnej chwili. Fani wsparli aktorkę w trudnych chwilach. Zdaniem niektórych z nich podjęła słuszną decyzję.

CW

Więcej o: