Sandra Hajduk zastąpiła Agnieszkę Jastrzębską w "DDTVN". Pierwszy występ ma już za sobą. Jak ocenili ją widzowie?

Sandra Hajduk to nowa gwiazda "Dzień Dobry TVN". Jak poradziła sobie na miejscu Agnieszki Jastrzębskiej? Widzowie ocenili jej debiut.

Jak informowaliśmy jakiś czas temu, Edward Miszczak postanowił nieco urozmaicić "Dzień dobry TVN". Pierwszym tego krokiem miało być zatrudnienie piątej pary prowadzących, Pauliny Krupińskiej i Damiana Michałowskiego, a kolejnym, nowa redaktorka działu show-biznes, Sandra Hajduk. Znana z WP dziennikarka zastąpiła na stanowisku Agnieszkę Jastrzębską, która zdecydowała się opuścić szeregi śniadaniówki po dziesięciu latach. Sandra ma już pierwszy występ za sobą. Jak ocenili ją widzowie? 

Zobacz wideo Paulina Krupińska i Damian Michałowski o

Sandra Hajduk zadebiutowała w nowej roli w "DDTVN" 

Tuż po zejściu z anteny, kiedy emocje opadły, sama zainteresowana wrzuciła na swój Instagram zdjęcie ze studia "DDTVN" i napisała:

Przepraszam za ręce w kieszeniach i nieskupiony wzrok, ale to z przytłoczenia ogromem dobrej energii, która mnie dzisiaj spotkała. Wielkie dzięki dla Marcina Prokopa i Doroty Wellman za bycie wzorem telewizyjnych mistrzów - debiutować u Waszego boku to zaszczyt. Dziękuję ekipie "DDTVN" za profesjonalizm i opiekę. Dziękuję Wam tu za wsparcie, które działa jak paliwo tuż przed wejściem na antenę.  „Dzień dobry TVN” to program, który od zawsze był dla mnie wyznacznikiem jakości w TV. Od dzieciaka marzyłam, żeby przenieść się na tę „drugą stronę”. Spełniam je, ale nie sama, wiec dziękuję wszystkim tym, którzy dali mi mandat umożliwiający realizację tego marzenia - czytamy pod postem dziennikarki.

Tę samą fotografię opublikowało na swoim profilu "Dzień dobry TVN". Widzowie są zgodni, Hajduk sprawdziła się. 

Bardzo sympatyczna. Do mnie trafiła i życzę jej jak najlepiej.
Bardzo fajna! Niebanalna, z fajną energią i zadziorem! Lubimy, szczególnie za jej własny kanał na YT.
 

Cóż, to naprawdę rzadkość, by nowi tak szybko zdobywali uznanie widzów. Kto wie, może Sandra zostanie niedługo jedną z gospodyń śniadaniówki? 

CW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.