Agnieszka Jastrzębska odchodzi z "Dzień dobry TVN". Pracowała tam 10 lat

Do mediów dotarły kolejne wiadomości dotyczące zmian w "Dzień dobry TVN". Jak donosi "Fakt", z programem pożegnała się Agnieszka Jastrzębska.

Od jakiegoś czasu docierają do nas nowe informacje dotyczące "Dzień dobry TVN". Największą zmianą jest nowa para prowadzących - w czwartek w tej roli zadebiutują Paulina Krupińska i Damian Michałowski. O ich wyborze dowiedzieliśmy się podczas prezentacji wiosennej ramówki stacji. Teraz okazuje się, że niedługo w ekipie pracowników zabraknie Agnieszki Jastrzębskiej.

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer w zeszłym roku zostali gospodarzami "DD TVN":

Zobacz wideo

"Dzień dobry TVN". Agnieszka Jastrzębska odchodzi

O odejściu dziennikarki, która od 10 lat zajmuje się w śniadaniówce tematyką show-biznesową i przeprowadza wywiady z gwiazdami, napisał jako pierwszy "Fakt". Tabloid dowiedział się, że o swojej decyzji poinformowała ona władze TVN-u 3 marca. Miała tłumaczyć, że teraz chce się skupić na nowych projektach i wyzwaniach zawodowych. Nie zdradziła jednak szczegółów. Jak na razie TVN milczy i nie komentuje sprawy. Także Agnieszka Jastrzębska nie zabrała jeszcze głosu. 

Nie wiadomo więc, jak stacja rozwiąże kwestię jej nieobecności. Co prawda show-biznesem w "DD TVN" zajmują się także m.in. Mateusz Hładki i Anna Wendzikowska, jednak do tej pory było miejsce dla wszystkich. A może do obsady dołączy Agnieszka Woźniak-Starak? Niedawno pisaliśmy, że produkcja śniadaniówki chętnie widziałaby ją w gronie swoich pracowników. Wiadomo, że dziennikarka powoli wraca do pracy. Już niedługo pojawi się na antenie Newonce.radio.

Żałujecie, że dziennikarka rezygnuje z udziału w "Dzień dobry TVN"? Kogo byście widzieli na jej miejscu?

AW

Więcej o:
Komentarze (49)
Agnieszka Jastrzębska odchodzi z "Dzień dobry TVN". Pracowała tam 10 lat
Zaloguj się
 • xx78

  Oceniono 13 razy 13

  Nazywanie tej paniusi dziennikarką, to hańba dla zawodu żurnalisty.

 • elzbietttta

  Oceniono 11 razy 11

  Bez zbędnych złośliwości: Rusin, Kalczyńska, Ohme, Sołtysik, Chajzer do odstawki. Chyba co roku jest wystarczająco dużo absolwentek i absolwentów dziennikarstwa, żeby zastąpić w/w osoby. Wellmann i Prokop duże podwyżki, bo tylko dzięki nim da się jeszcze oglądać DDTVN.

 • agatek72

  Oceniono 11 razy 11

  nie żałuję. Pani źle się wysławia, nie ma pomysłu na prowadzenie rozmów. I jeszcze tylko proszę o zdjęcie z anteny ćlamkającą panią Gardias i będzie ok.

 • sally30

  Oceniono 9 razy 9

  Właściwie i tak długo się utrzymała,słuchało się ją nie za dobrze a oglądało jeszcze gorzej, te spadające powieki od nadmiaru sztucznych firanek i te ,,bezowe,, kreacje''

 • poppers68

  Oceniono 9 razy 9

  Ja uwielbiam, gdy korpo wyrzucenie pracownika nazywa : " Zdecydował się ( zdecydowała się ) na rozwój kariery zawodowej poza strukturami firmy".
  Pracownicy TVN, od przepowiadaczki plotek bieżących po dyrektora operacyjnego i członka zarządu, opuszczają ten podmiot na własną prośbę, motywując zawsze albo chęcią poświęcenia się rodzinie albo nowymi projektami, którymi chcą się zająć. Tyle, że potem, nigdzie nie widzimy tych projektów :)

 • zocha688

  Oceniono 8 razy 8

  Ta pani nabotoxowana, że aż strach czy nie pęknie, natomiast to co mówiła, było bardzo głupie.

 • white_lake

  Oceniono 8 razy 8

  Niech założy własny kanał Stupid TV.

 • wolkow44

  Oceniono 8 razy 8

  Nareszcie, nie dało się już słuchać tej piszczącej pani. teraz kolej na Szołtysika i Kalczyńską.

 • kupogon

  Oceniono 6 razy 6

  Chwalmy pracodawcę!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX