Agnieszka Jastrzębska odchodzi z "Dzień dobry TVN". Pracowała tam 10 lat

Do mediów dotarły kolejne wiadomości dotyczące zmian w "Dzień dobry TVN". Jak donosi "Fakt", z programem pożegnała się Agnieszka Jastrzębska.

Od jakiegoś czasu docierają do nas nowe informacje dotyczące "Dzień dobry TVN". Największą zmianą jest nowa para prowadzących - w czwartek w tej roli zadebiutują Paulina Krupińska i Damian Michałowski. O ich wyborze dowiedzieliśmy się podczas prezentacji wiosennej ramówki stacji. Teraz okazuje się, że niedługo w ekipie pracowników zabraknie Agnieszki Jastrzębskiej.

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer w zeszłym roku zostali gospodarzami "DD TVN":

Zobacz wideo

"Dzień dobry TVN". Agnieszka Jastrzębska odchodzi

O odejściu dziennikarki, która od 10 lat zajmuje się w śniadaniówce tematyką show-biznesową i przeprowadza wywiady z gwiazdami, napisał jako pierwszy "Fakt". Tabloid dowiedział się, że o swojej decyzji poinformowała ona władze TVN-u 3 marca. Miała tłumaczyć, że teraz chce się skupić na nowych projektach i wyzwaniach zawodowych. Nie zdradziła jednak szczegółów. Jak na razie TVN milczy i nie komentuje sprawy. Także Agnieszka Jastrzębska nie zabrała jeszcze głosu. 

 

Nie wiadomo więc, jak stacja rozwiąże kwestię jej nieobecności. Co prawda show-biznesem w "DD TVN" zajmują się także m.in. Mateusz Hładki i Anna Wendzikowska, jednak do tej pory było miejsce dla wszystkich. A może do obsady dołączy Agnieszka Woźniak-Starak? Niedawno pisaliśmy, że produkcja śniadaniówki chętnie widziałaby ją w gronie swoich pracowników. Wiadomo, że dziennikarka powoli wraca do pracy. Już niedługo pojawi się na antenie Newonce.radio.

Żałujecie, że dziennikarka rezygnuje z udziału w "Dzień dobry TVN"? Kogo byście widzieli na jej miejscu?

AW