Beata Tadla w satynowej sukni na gali rozdania Orłów. Spokojnie mogłaby iść w niej na Oscary!

Beata Tadla zaszczyciła swoją obecnością na gali rozdania Orłów. Dziennikarka postawiła na satynową kreację.

Beata Tadla była kiedyś jedną z najpopularniejszych dziennikarek w naszym kraju. Prowadziła główne wydanie "Wiadomości" i była uwielbiana przez widzów. Kiedy władzę w naszym kraju przejęła partia Jarosława Kaczyńskiego, a prezesem Telewizji Publicznej został Jacek Kurski, Tadla straciła pracę. Przez długi czas szukała odpowiedniej pracy. Obecnie spełnia się jako redaktorka Radia Zet i wydaje się być szczęśliwa jak nigdy. W międzyczasie pojawia się na branżowych eventach. W sobotę gościła na 180-leciu istnienia marki W.Kruk, a w poniedziałek gościła na gali rozdania Orłów. 

Zobacz wideo Beata Tadla o kolegach dziennikarzach

Beata Tadla na gali rozdania Orłów

Dziennikarka pojawiła się w Teatrze Polskim w satynowej kreacji z głębokim dekoltem. Naprawdę rzadko możemy podziwiać ją w takiej wersji. Kiedy jednak Beata zdecyduje się włożyć elegancką sukienkę, wzbudza zachwyty. Nie inaczej było w poniedziałek. Całość uzupełniła beżowymi szpilkami i jasnym puzderkiem. Fryzjera opuściła z włosami zaczesanymi na lewy bok.

Naszą uwagę zwraca jednak seksowne rozcięcie. Natychmiast pomyśleliśmy o pamiętnej kreacji Angeliny Jolie z Oscarów w 2012 roku. Tadla również postanowiła pochwalić się zgrabną nogą. I bardzo dobrze!

Jak podoba Wam się stylizacja gwiazdy?  Pragniemy dodać, że oprócz niej, na gali rozdania polskich Oscarów pojawiła się Marta Żmuda-Trzebiatowska, która zachwyciła zgromadzonych ciążowymi krągłościami

CW

Więcej o: