Gwiazdy na urodzinach marki W. Kruk. Wojciechowska z Kossakowskim i elegancka Bachleda-Curuś. Nie popisała się Więdłocha

W piątek wieczorem w Warszawie odbyła się impreza z okazji 180-lecia istnienia marki W.Kruk. Fotoreporterzy mogli zrobić zdjęcia jedynie na zewnątrz, ale i tak udało im się uchwycić kilka znanych twarzy. Prawdziwą furorę zrobiła Alicja Bachleda-Curuś.
Alicja Bachleda Curus Alicja Bachleda Curus Plotek Exclusive

Alicja Bachleda-Curus

Zdecydowanie największą gwiazdą imprezy była Alicja Bachleda-Curuś. Aktorka rzadko pojawia się na branżowych imprezach, więc jej zdjęcia były najcenniejszymi dla paparazzi. Zwłaszcza, że po raz pierwszy pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym i dała do zrozumienia, że przygotowuje się do ślubu

Na imprezę weszła cała na biało. Wyglądała bardzo elegancko i ze smakiem. 

Alicja Bachleda-Curus
Plotek Exclusive

Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski Plotek Exclusive

Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski

Na imprezie nie zabrakło jednej z najgorętszych par polskiego show-biznesu, Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Zakochani z uśmiechem przeszli po czerwonym dywanie, chętnie pozując zgromadzonym przed wejściem fotoreporterom. Oboje postawili na klasyczne stylizacje - on czarny garnitur, ona czarne spodnie i koszulę. Przyznamy szczerze, że nie możemy napatrzeć się na włosy podróżniczki! 

Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski
Plotek Exclusive

Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki Plotek Exclusive

Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki

Zdecydowanie mniej pewnym krokiem na imprezę szli Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki. Para, która stroni od opowiadania o życiu prywatnym, była ewidentnie zaskoczona obecnością fotoreporterów. Aktor nie uśmiechał się, a aktorka wędrowała ze wzrokiem spuszczonym w dół. Szkoda, Agnieszka to piękna kobieta, a w turkusowej sukience wyglądała całkiem okej. Wymienilibyśmy jednak buty i torebkę.

Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki
Plotek Exclusive

Joanna Racewicz Joanna Racewicz Plotek Exclusive

Joanna Racewicz

Na urodzinach zaprzyjaźnionej marki nie mogło zabraknąć Joanny Racewicz. Dziennikarka, która lubi branżowe eventy, pojawiła się w nieco mrocznej stylizacji. Postawiła na czarną długą sukienkę i kurtkę w tym samym kolorze. Całość uzupełniła eleganckim puzderkiem. 

Joanna Racewicz
Plotek Exclusive

Rafał Zawierucha z partnerką Rafał Zawierucha z partnerką Plotek Exclusive

Rafał Zawierucha z partnerką

Celebryckie eventy polubił ostatnio Rafał Zawierucha. Na 180-lecie marki W.Kruk przybył z partnerką, Gabrielą. Myślicie, że piątkowa impreza dorównała tej, na której aktor bawił się z twórcami "Parasite" w Hollywood po Oscarach? Oby!  

Beata Tadla Beata Tadla Plotek Exclusive

Beata Tadla

Beata Tadla bawiła się tego wieczoru bez partnera. Miała na nogach genialne kozaki!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.