Alicja Bachleda-Curuś przyjęła oświadczyny! Gwiazda zaręczyła się z tajemniczym mężczyzną. "Znalazłam spokój wewnętrzny"

W życiu uczuciowym Alicji Bachledy-Curuś wreszcie zaświeciło słońce. O tym, że jest szczęśliwie zakochana, wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu. Okazuje się, że nowa relacja gwiazdy weszła na kolejny poziom.

Kilka dni temu Alicja Bachleda-Curuś przyleciała do Polski. W pierwszej kolejności odwiedziła swoje rodzinne miasto, czyli Kraków. Podczas wyjazdu towarzyszy jest syn Henio i to właśnie jego zdjęcie skradło całą uwagę internautów.

Zobacz wideo

Okazuje się, że powodów, dla których Alicja Bachleda-Curuś odwiedziła Polskę jest więcej. W piątek gwiazda uświetniła swoją obecnością pokaz najnowszej kolekcji biżuterii W.Kruk. Z tej okazji zaprezentowała się na okolicznościowej ściance w białym garniturze. Jak to przy okazji branżowych imprez bywa, Bachledę-Curuś szybko obskoczyli dziennikarze. Aktorka nie przyjeżdża do Polski za często, toteż miała pierwszy raz od dawna szansę, żeby bezpośrednio odnieść się do plotek dotyczących jej życia prywatnego. Tych przybyło po tym, jak w Nowy Rok oficjalnie zdradziła na Instagramie, że jest zakochana.

Alicja Bachleda-Curuś jest zaręczona

Podczas pokazu W.Kruk aktorka subtelnie dała do zrozumienia, że jej związek wszedł w kolejny etap. Na jej palcu pojawił się bowiem pierścionek zaręczynowy z białego złota.

Jestem w bardzo dobrym miejscu. Przede wszystkim znalazłam spokój wewnętrzny i szczęście, którego zawsze sobie życzyłam. Myślę, że do tego trzeba dojrzeć. Natomiast, nie mówię za dużo o życiu prywatnym, więc tak to zostawimy. Ale gratulacje przyjmę – przyznała w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Tożsamość narzeczonego Alicji Bachledy-Curuś nie jest znana. Do tej pory aktorka nie zdecydowała się na to, aby przedstawić go światu. Nie wiadomo więc nawet, czym się zajmuje w życiu oraz jakiej jest narodowości.

Narzeczonym ślemy ogromne gratulacje i życzymy dużej miłości!

Więcej o:
Komentarze (33)
Alicja Bachleda-Curuś przyjęła oświadczyny! Gwiazda zaręczyła się z tajemniczym mężczyzną. "Znalazłam spokój wewnętrzny"
Zaloguj się
 • plastikpiokio

  Oceniono 25 razy 17

  to już chyba 23 raz w tym okresie godowym .----ma kobita przerób i wydajność !!!!!!

 • lasalu

  Oceniono 14 razy 8

  Ponoć na razie podarował jej tylko pierścionek, ale obiecał dołożyć kozy.

 • log182

  Oceniono 19 razy 7

  Nasza szkapa złowiła kolejnego frajera.

 • 4v

  Oceniono 7 razy 5

  "Nie wiadomo więc nawet, czym się zajmuje w życiu oraz jakiej jest narodowości."

  jedno jest pewne: albo krajowy janusz biznesu (jako biznes zaliczam też lekarzy, szczególnie estetycznych), albo obcokrajowiec. to jest tzw wyższy poziom dostępny tylko dla celebrytek ;))))

 • slon2002

  Oceniono 6 razy 4

  Pewnie wyjdzie za Bachledę-Synusia?

 • olal.bana.gw

  Oceniono 10 razy 4

  Prawidlowe i jak najbardziej poprawne pytania.
  z Kim sie pi*dlo terz curusia.?
  Kto placi za jej ybnk?
  Kogo interesuja njusa o ybn sie curusi?
  Gdzie jest lista tych co chca ja ybc?
  Czy to jest gazetka burdelu w sloikowie?

 • fikumiku60

  Oceniono 7 razy 3

  Każdy ma swój czas na swoje szczęście! Gratulacje!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX