Alicja Bachleda-Curuś zamieszkała z nowym partnerem? Gwiazda sprzedała posiadłość, w której mieszkała z Collinem Farrellem

Jak podaje "Życie na gorąco", wszystko wskazuje na to, że Alicja Bachleda-Curuś i jej partner postanowili ze sobą zamieszkać! Gwiazda miała sprzedać swoje luksusową willę.

W Nowy Rok Alicja Bachleda-Curuśpochwaliła się na Instagramie bardzo wyjątkowym zdjęciem. Pozowała na nim z wielkim pierścionek na palcu, a w tle stał mężczyzna, do którego tuliła się dwójka dzieci. Pod postem pojawiło się wtedy mnóstwo komentarzy z gratulacjami dla narzeczonych. Teraz nadszedł kolejny etap związku?

Sprawdźcie, jakie gwiazdy mają najdroższe pierścionki zaręczynowe:

Zobacz wideo

Alicja Bachelda-Curuś sprzedała willę

Jak donosi tygodnik "Życie na gorąco", aktorka i jej były partner Collin Farrell, sprzedali wspólną willę za 1,3 miliona dolarów.

Colin ma jeszcze jedną nieruchomość w pobliżu Los Feliz. A Alicja? Niewykluczone, że na decyzję o sprzedaży domu ma wpływ jej nowy związek. Od roku bowiem aktorka jest zakochana w nowym mężczyźnie – czytamy.

Czy to oznacza, że Alicja postanowiła wprowadzić się do swojego partnera? Póki co, nie ma oficjalnego komentarza w tej sprawie, ale mamy nadzieję aktorka jest szczęśliwa!

KB

Więcej o:
Komentarze (5)
Alicja Bachleda-Curuś zamieszkała z nowym partnerem? Gwiazda sprzedała posiadłość, w której mieszkała z Collinem Farrellem
Zaloguj się
 • antykonformista

  Oceniono 2 razy 2

  Skrajności (czy to w stronę ubóstwa czy bogactwa) mają niemal identyczne zachowania życiowe. W sensie np dzieci z różnymi partnerami, co kilka lat nowy partner, a czasem i częściej. Różnica tylko taka, że bogaci sprzedają willę, a biedni biorą chwilówkę.

 • valla

  Oceniono 1 raz 1

  to kiedy kolejna wpadka?

 • owrank

  0

  5 mln zł ? to w jej rodzinnym Zakopcu są drozsze domy jednorodzinne...

 • wejsunek47

  0

  w całej mojej sporej wsi kobiety o niczym innym nie rozmawiają..krowy muczą.... kury głodne....chłopi piją..dzieciaki brudne...500+ wydane..

 • olal.bana.gw

  Oceniono 4 razy -4

  Mam nadzieje ze zachowala sie jak honorowa k(obieta) polska i zrezygnowala z Kaski old Collina. Bedzie przeciez doic nowego partnera.
  Ach curus nasza curus
  jakas ty niechluja
  ze kazdego chlopa
  lapiesz go za brode.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX