Alicja Bachleda-Curuś zamieszkała z nowym partnerem? Gwiazda sprzedała posiadłość, w której mieszkała z Collinem Farrellem

Jak podaje "Życie na gorąco", wszystko wskazuje na to, że Alicja Bachleda-Curuś i jej partner postanowili ze sobą zamieszkać! Gwiazda miała sprzedać swoje luksusową willę.

W Nowy Rok Alicja Bachleda-Curuśpochwaliła się na Instagramie bardzo wyjątkowym zdjęciem. Pozowała na nim z wielkim pierścionek na palcu, a w tle stał mężczyzna, do którego tuliła się dwójka dzieci. Pod postem pojawiło się wtedy mnóstwo komentarzy z gratulacjami dla narzeczonych. Teraz nadszedł kolejny etap związku?

Sprawdźcie, jakie gwiazdy mają najdroższe pierścionki zaręczynowe:

Zobacz wideo

Alicja Bachelda-Curuś sprzedała willę

Jak donosi tygodnik "Życie na gorąco", aktorka i jej były partner Collin Farrell, sprzedali wspólną willę za 1,3 miliona dolarów.

Colin ma jeszcze jedną nieruchomość w pobliżu Los Feliz. A Alicja? Niewykluczone, że na decyzję o sprzedaży domu ma wpływ jej nowy związek. Od roku bowiem aktorka jest zakochana w nowym mężczyźnie – czytamy.

Czy to oznacza, że Alicja postanowiła wprowadzić się do swojego partnera? Póki co, nie ma oficjalnego komentarza w tej sprawie, ale mamy nadzieję aktorka jest szczęśliwa!

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.