Alicja Bachleda-Curuś wybrała się z synem do Krakowa. Pochwaliła się jego zdjęciem. Henry Tadeusz jest już dużym chłopcem!

Alicja Bachleda-Curuś postanowiła odwiedzić z synkiem swoje rodzinne strony. Zdjęcia z Krakowa udostępniła na Instagramie.

Kilka lat temu wszyscy w Polsce żyli związkiem Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farella. Para poznała się na planie filmu "Ondine" w reżyserii Neila Jordana. Polska aktorka odgrywała tam rolę tajemniczej i pięknej syreny, w której zakochuje się melancholijny rybak, grany przez hollywoodzkiego aktora. Nic więc dziwnego, że miłość na planie przerodziła się w miłość w realnym życiu. Owocem związku aktorskiej pary został synek Henry.

Zobacz wideo Jak myślicie, czy Henio pójdzie w ślady znanych rodziców i sam zostanie aktorem? Te dzieci tak zrobiły:

Alicja Bachleda-Curuś pokazała synka na Instagramie

Chociaż Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell nie są już razem, to hollywoodzki aktor pozostaje przykładnym tatą i bierze aktywny udział w wychowywaniu synka. Wystarczy wspomnieć o tym, że zabiera go na premiery swoich filmów czy Disneylandu, był także na urodzinach Henia.

Henry Tadeusz Farrell mieszka co prawda w Los Angeles, ale przy każdej możliwej okazji mama zabiera go do Polski, by chłopiec mógł poznawać oba kraje. Tym razem Bachleda-Curuś odwiedziła z synkiem rodzinny Kraków, a zdjęcia udostępniła na Instagramie.

Ostatnia noc w moim pięknym Krakowie - napisała Alicja Bachleda-Curuś przy nowym zdjęciu.
 

Fani Alicji, szczególnie ci z Krakowa, bardzo entuzjastycznie zareagowali na post aktorki. Obserwatorzy docenili także urodę mamy Henia. Zachęcają, aby Bachleda-Curuś jak najczęściej wracała do Polski.

Śliczna Polka nasza.
Alicja, Ty jesteś ikoną piękna!
Wracaj tu tak często, jak to tylko możliwe.
Kraków zawsze na propsie.
Nasz kochany Kraków!

Spotkaliście Alicję na ulicach Krakowa? A może aktorka pojawi się również w innych miastach?

JP