Alicja Bachleda-Curu¶ pochwaliła się wypiekiem. "Kiedy mówisz synowi, że upiekła¶ dla niego ciasto...". Każda mama to zna

Alicja Bachleda-Curu¶ niedawno upiekła ciasto ze ¶liwkami. Na InstaStories pokazała, ile zostało z niego po tym, jak poczęstowała nim syna. Sama była zaskoczona, ile zjadł.

Od kilku lat Alicja Bachleda-Curu¶ samotnie wychowuje swojego 10-letniego syna Henry'ego Tadeusza. Gdy miał 4 lata, aktorka wyznała, że codziennie gotuje, jednak chłopcu nie za bardzo smakuj± polskie smaki. Choć nie przepada za pierogami i bigosem, to ostatnie zdjęcie, jakie dodała aktorka, ¶wiadczy, że uwielbia wypieki.

Zobacz: Alicja Bachleda-Curu¶ na wycieczce z synem. Chłopiec ma już 10 lat, a internauci s± zaskoczeni jego wzrostem: Jaki on już duży

Ania Wendzikowska pochwaliła się, jak ¶piewa jej córeczka. Zobacz:

Zobacz wideo

Alicja Bachleda-Curu¶ piecze pyszne ciasta

Aktorka dalej stara się mu tworzyć prawdziwie rodzinn± atmosferę i przygotowuje jego ulubione przysmaki. Ostatnio upiekła ciasto ze ¶liwkami.

Kiedy mówisz swojemu synowi, że upiekła¶ dla niego ciasto ze ¶liwkami i może wzi±ć sobie kawałek... - napisała na zdjęciu, które dodała na InstaStories.

Ciasto Alicji Bachledy-Curu¶Ciasto Alicji Bachledy-Curu¶ Screen z Instagram.com/ alicjabc

Chłopcu bez w±tpienia bardzo smakowało, o czym ¶wiadczy ilo¶ć placka, jaka została. Henry zjadł ponad 3/4 cało¶ci! Nic dziwnego, że jego mama zdecydowała się tym podzielić ze swoimi fanami. Bez w±tpienia niejedna osoba może być zszokowana tym, ile potrafił w sobie zmie¶cić dziesięciolatek. Ale bez w±tpienia jest to dowód na to, że Alicja Bachleda-Curu¶ przygotowuje pyszne wypieki.

AW

Więcej o:
Komentarze (34)
Alicja Bachleda-Curu¶ pochwaliła się wypiekiem. "Kiedy mówisz synowi, że upiekła¶ dla niego ciasto...". Każda mama to zna
Zaloguj się
 • Gość: Ji

  Oceniono 20 razy 18

  Ładna kobieta.

 • Gość: ttt

  Oceniono 10 razy 10

  ro¶nie dzieciak, ma apetyt

 • Gość: Go¶ć

  Oceniono 9 razy 7

  Apetyczne ciasto, nie dziwię się młodemu, że zjadł ponad połowę :)

 • Gość: jyk

  Oceniono 6 razy 6

  ABCD Alicja Bachleda Curu¶ Doskonała...hehehehe

 • Gość: Malwina

  Oceniono 9 razy 5

  Ludzie... dajcie kobiecie spokój... Upiekła i super. Chciała pokazać że młodemu smakowało, to pokazała... Po co zaraz te pomyje...??

 • Gość: Jaga

  Oceniono 6 razy 4

  Boze, co za ludzie... Jak zazdro¶cicie to nikt Wam nie broni pokazywać swoje rado¶ci, odwalcie się od tej kobiety i zacznijcie wypełniać m±dro¶ci± te puste Wasze głowy..
  .

 • Gość: Monika

  Oceniono 3 razy 3

  Mój 10latek je pół porcji tortu :(. Też bym wystawiła takie zdjęcie, gdyby zjadł..

 • Gość: Uhaha

  Oceniono 9 razy 3

  A to nie rabarbar???

 • Gość: go¶ć

  Oceniono 1 raz 1

  Ludzie marz± o dobrej pracy,wypasionych domach,brykach.Moim marzeniem było dobre gotowanie i pieczenie.Nigdy nie wyszło mi zadne ciasto,mam dwie lewe ręce do gotowania i pieczenia>zero drygu, wyobrazni kulinarnej. Depresja dobiła, odrzuca od kuchni. M±ż mnie zostawił,powiedział,ze chce mieć cos dobrego do zjedzenia po pracy,a koledzy ¶miej± się,ze on piecze. Kiedy¶ zapytam tam u góry,dlaczego jedne kobiety s± stworzone do domowego ogniska,inne nie. Dla kogo¶ to smieszne,dla mnie problem, nie chce mi się żyć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX