Alicja Bachleda-Curu¶ ¶więtowała urodziny syna. W¶ród go¶ci znalazł się Colin Farrell

Syn Alicji Bachledy-Curu¶ skończył już 10 lat. Aktorka wyprawiła mu urodziny, na których pojawił się sam Colin Farrell. Na Instagramie pokazała zdjęcie z przyjęcia.

Alicja Bachleda-Curuś poznała się z Colinem Farrellem na planie filmu "Ondine" w 2008 roku. Jak to często bywa w środowisku aktorskim, ich uczucie z ekranu przełożyło się również na życie prywatne, czego owocem jest syn Henry Tadeusz. Związek polskiej aktorki i hollywoodzkiego gwiazdora nie przetrwał próby czasu i niecały rok po narodzinach dziecka para zdecydowała się rozstać.

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell razem na imprezie

Mimo że Alicja Bachleda-Curuś już wiele lat nie jest z Colinem Farrellem, to ten nadal jest obecny w jej życiu. Wszystko za sprawą ich syna, w którego wychowanie bardzo angażuje się ojciec. Ostatnie zdjęcie, jakie na swoim Instagramie zamieściła aktorka, jest tego najlepszym dowodem. Gwiazda urządziła przyjęcie urodzinowe dla Henrego, na którym wśród zaproszonych gości pojawił się również Farrell. Na pierwszy rzut oka widać, że bawili się przednio!

Wygląd aktora dla niektórych może być zaskoczeniem. Niedawno pisaliśmy o tym, że zmienił się nie do poznania. Zapuścił brodę i nieco przytył. Jego najnowsze zdjęcia zobaczycie TUTAJ.

 

Myślicie, że Henry Tadeusz pójdzie w ślady rodziców i również zainteresuje się aktorstwem.

Zobacz wideo

RG