Tak Colin Farrell wyglądał jeszcze kilka miesięcy temu. Dzisiaj trudno go rozpoznać. Jego najnowsze zdjęcia są niepokojące

Colin Farrell od wielu lat był uważany za jednego z najprzystojniejszych aktorów w Hollywood. Jednak na najnowszych zdjęciach nie przypomina samego siebie. Czy 43-latek przygotowuje się do roli, a może przechodzi gorszy okres?
Colin Farrell Colin Farrell Eastnews

Colin Farrell

Jeszcze kilka miesięcy temu właśnie tak prezentował się Colin Farrell na premierze filmu "Dumbo". Aktor wydawał się być w dobrej formie i chętnie pozował do zdjęć. Ostatnio jest jednak nieco inaczej.

Colin Farrell, Alicja Bachleda-Curuś Colin Farrell, Alicja Bachleda-Curuś Niall Carson / -PA Archive/Press Association Images/EAST NEWS

Związek z polską aktorką

Pamiętacie, jak jeszcze kilka lat temu Colin był związany z Alicją Bachledą-Curuś? Na pewno, w końcu ich romansem żyła cała Polska! Para poznała się na planie filmu "Ondine" i była za sobą przez dwa lata. Owocem ich związku jest syn, Henry Tadeusz, który na co dzień mieszka z mamą.

Colin Farrell z synem Colin Farrell z synem Bauer-Griffin / SplashNews.com / (Bauer-Griffin / SplashNews.com/East News

Najmłodszy syn

Syn Colina i Alicji urodził się 7 października 2009 roku w Los Angeles. Aktor jest obecny w życiu kilkuletniego chłopca i stara się z nim spędzać jak najwięcej czasu. 43-latek ma również drugiego syna z modelką Kim Bordenave. James jest niepełnosprawny. Cierpi na zespół Angelmana.

Colin Farrell Colin Farrell Splash News / Splash News/EAST NEWS

Przykładny ojciec

W pewnym momencie Farrell postanowił zrobić sobie przerwę od grania. Wolny czas chciał poświęcić swoim synom. Aktor wystąpił w programie "Ellen DeGeneres Show", gdzie opowiedział o swojej decyzji.

Było wspaniale, siedziałem po prostu w domu z chłopcami. Przeważnie jest mi ciężko, bo podróżuję 6-7 miesięcy w roku. To trudne dla nich i dla mnie. Bardzo za nimi tęsknię. Teraz wracam do domu, patrzę na ich twarze i widzę, że mają mnie już dosyć - żartował aktor.
Colin Farrell Colin Farrell BACKGRID / Backgrid USA / Forum / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Najnowsze zdjęcia

Na nowych zdjęciach aktor nie przypomina samego siebie. Paparazzi przyłapali go w Los Angeles, kiedy wybrał się na krótki spacer. Colin miał na sobie ubrania, które wyglądały na dosyć znoszone.

Colin Farrell Colin Farrell BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Drastyczna zmiana

Musimy przyznać, że aktor nie wygląda najlepiej. Myślicie, że przygotowuje się do roli czy po prostu przechodzi trudny czas?

KB