Alicja Bachleda-Curuś przygotowuje się do ślubu z nowym partnerem? Na palcu aktorki znalazł się drogocenny pierścionek

Alicja Bachleda-Curuś od jakiegoś czasu spotyka się z nowym partnerem. Wiele wskazuje na to, że to coś poważnego. Co więcej, zakochani być może planują wziąć ślub!

Rok temu doszło do jednego z najbardziej zaskakujących rozstań w polskim show-biznesie. Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat we wrześniu podjęli decyzję o zakończeniu związku, który trwał 1,5 roku. Nigdy nie podali oni oficjalnej przyczyny, jednak ich znajomi zdradzili mediom, że aktorce ponoć przeszkadzała wizja "kury domowej", której pragnął koszykarz

Alicja Bachleda-Curuś planuje ślub?

Od tamtego momentu nie słyszeliśmy o tym, żeby Bachleda-Curuś się z kimś spotykała. Jak wiemy, bardzo dba o to, żeby jak najmniej pisano i plotkowano o jej życiu prywatnym. Jednak przestała już ukrywać, że jest w związku. Z nowym partnerem pojawili się na mszy żałobnej w Konstancinie-Jeziornie, która była poświęcona Piotrowi Woźniakowi-Starakowi.

Wiele wskazuje też na to, że mogą oni planować już wspólną przyszłość i mogły paść pomiędzy nimi poważne deklaracje. Jak podaje portal Pomponik, mieszkańcy, którzy obserwowali przybyłych na mszę, dostrzegli na palcu Alicji Bachledy-Curuś pierścionek zaręczynowy.

Przyjechała z Ameryki. I to z nowym narzeczonym - szeptali.

Faktycznie, także na zdjęciach aktorki z tego dnia widać, że na serdecznym palcu błyszczy srebrna biżuteria. Można więc się spodziewać, że Bachleda-Curuś niedługo stanie na ślubnym kobiercu z tajemniczym brunetem. Jeśli taka jest prawda, to serdecznie gratulujemy!

Najdroższe pierścionki zaręczynowe gwiazd kosztowały fortunę! Nie wszystkie jednak są warte swojej ceny:

Zobacz wideo

AW