Colin Farrell zabrał syna do Disneylandu. Ależ Henry wyrósł! Bachleda-Curuś może być zadowolona z ich relacji

W jednym z wywiadów Alicja Bachleda-Curuś wyznała, że Colin Farrell stara się być obecny w życiu syna. No i cóż... teraz są na to dowody! Ostatnio paparazzi sfotografowali go z 10-letnim Henrym w Disneylandzie.
Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell EAST NEWS

Gorący romans Colina Farrella z Alicją Bachledą-Curuś

Colin Farrell, choć jest jednym z najpopularniejszych aktorów w Hollywood, w polskich mediach figuruje wciąż głównie jako były partner Alicji Bachledy-Curuś, z którą ma syna, Henry'ego Tadeusza.

Ich gorącym romansem żyła cała Polska. Przypomnijmy, że para poznała się na planie filmu "Ondine". Kiedy okazało się, że ta znajomość przeistoczyła się w poważny związek, wszyscy im kibicowali. I choć po dwóch latach związek aktorów się rozpadł, do dzisiaj utrzymują dobre relacje, a Colin ma z synem znakomity kontakt.

Colin Farrel z synem w Disneylandzie Colin Farrel z synem w Disneylandzie Marksman / MEGA / Forum gwiazd

Miły wspólny dzień

Colin Farrell, pomimo wielu obowiązków zawodowych, nie zapomina o tym, aby poświęcić synowi swój czas. Paparazzi przyłapali aktora i 10-latka, gdy ci wybrali się razem do Disneylandu w Anaheim. Warto wspomnieć, że oprócz Henry'ego ma jeszcze starszego, 16-letniego już syna Jamesa ze związku z Kim Bordenave.

Colin Farrel z synem w Disneylandzie Colin Farrel z synem w Disneylandzie Marksman / MEGA / Forum Gwiazd

Razem w Disneylandzie

Henry wydawał się bardzo zadowolony, a sam Colin... raczej niewzruszony.

Colin Farrel z synem w Disneylandzie Colin Farrel z synem w Disneylandzie Marksman / MEGA / Forum gwiazd

Wspólny cel Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella

W jednym z wywiadów Alicja wyznała, że wraz z Colinem dzielą się opieką nad synem.

Ja go sama nie wychowuję. Mam z jego tatą bardzo dobre relacje i mimo że nie jesteśmy razem, wychowujemy Henia wspólnie w miłości i przyjaźni. Myślę, że to była i jest najlepsza z opcji - mówiła niegdyś Bachleda-Curuś.
Colin Farrel z synem w Disneylandzie Colin Farrel z synem w Disneylandzie Marksman / MEGA / Forum Gwiazd

Nadopiekuńczy Colin Farrell

Colin Farrell wyznał natomiast w programie Jimmy'ego Kimmela, jakim jest ojcem. Okazuje się, że nadopiekuńczym! Przywołał nawet anegdotę z okresu, kiedy Henry był mały. Aktor zabrał syna do specjalisty, bo martwiło go to, że chłopiec jest tak grzeczny.

Wziąłem go nawet do lekarza, by upewnić się, czy aby na pewno wszystko z nim w porządku, ale doktor stwierdził, że dziecko jest po prostu grzeczne - żartował.
Colin Farrel z synem w Disneylandzie Colin Farrel z synem w Disneylandzie Marksman / MEGA / Forum Gwiazd

Ciekawe zainteresowania Henry'ego

Okazuje się, że 10-letni Henry ma już swoje zainteresowania. W jednym z wywiadów Colin zdradził, że jego syn jest ciekawy polityki i interesuje go to, co dzieje się na świecie.

Ostatnio przyszedłem go odwiedzić i w tle leciało akurat CNN z jakimś programem o kampanii wyborczej. Henry był nim bardzo zaciekawiony, a w pewnym momencie zapytał mnie nawet: "Tatusiu, ten pan Donald Trump nie zostanie nigdy prezydentem, prawda?". Nie wiedziałem, co mam mu odpowiedzieć, ale na szczęście sam dodał: "Gdybym był głosem, to bym zagłosował na tę panią!" - opowiadał Farrell.
Colin Farrell Colin Farrell EAST NEWS

Colin Farrell z synem Henrym

Kto wie, być może Henry w przyszłości będzie czynnie uczestniczył w polityce, skoro już dziś ma takie zainteresowania. A może pójdzie w ślady swoich rodziców i także zostanie aktorem? Jedno jest pewne - kochający go rodzice z pewnością doradzą mu jak najlepiej.

Relacja Colina z Henrym to najlepszy przykład na to, że po rozstaniu można zachować zdrowe relacje z dzieckiem i... jego mamą.