Alicja Bachleda-Curuś po raz pierwszy pokazała swojego partnera. My jednak patrzymy na jej dłoń. Gwiazda zaręczyła się w sylwestra?

Alicja Bachleda-Curuś od pewnego czasu spotyka się z nowym partnerem. Związek jest już na tyle zaawansowany, że para miała razem spędzić w Polsce święta. Nowy Rok aktorka powitała jednak w Los Angeles - z szampanem i gigantycznym pierścionkiem na czwartym palcu dłoni.

Alicja Bachleda-Curuś utrzymuje swój związek w tajemnicy. Z nowym partnerem pojawiła się publicznie tylko w czasie wrześniowego pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka - rok po rozstaniu z koszykarzem Marcinem Gortatem. Teraz okazuje się, że jej związek mógł wkroczyć na kolejny etap. Para najpierw miała spędzić wspólnie święta w Polsce, a teraz przyszedł czas na świętowanie Nowego Roku. Spójrzcie tylko, jak wielki pierścionek pojawił się na jej dłoni na zdjęciu z sylwestra!

Alicja Bachleda-Curuś z wielkim pierścionkiem na palcu

Alicja Bachleda-Curuś pokazała, jak świętuje Nowy Rok. Tym razem sylwestra spędzała w Stanach Zjednoczonych. Wszystko wskazuje też na to, że nie tylko data w kalendarzu się zmieniła, ale również status związku aktorki. Na jej palcu zakwitł potężny pierścień z jasnym kamieniem. Czyżby odbyły się zaręczyny?

W opisie do zdjęcia nie znajdziemy żadnych przesłanek na temat związku Alicji z jej partnerem:

Szczęśliwego Nowego Roku! Niech ten 2020 będzie jeszcze lepszy, niech wszystko nad czym pracowaliśmy w tym odchodzącym ma swoje zwieńczenie, niech się spełnia! Bądźmy dla innych dobrzy, dla siebie samych łaskawi. Kochajmy i cieszmy się każdym dniem! - czytamy.

Jednak fani już zauważyli "drobną" zmianę na palcu aktorki i spieszą z gratulacjami:

Wszystkiego co najlepsze dla Pani. Jeśli to piękny pierścień zaręczynowy na Pani palcu, to również gratuluję! :)

Cóż, my również gratulujemy, jeśli to rzeczywiście pierścionek zaręczynowy! Palec się zgadza, choć dłoń niekoniecznie... Ale ta kwestia podobno zależy od samej noszącej, czy woli mieć pierścionek na prawej, czy lewej dłoni. Nie będziemy również ukrywać, że na zdjęciu aktorki uwagę zwraca mężczyzna na drugim planie. Prawdopodobnie gwiazda po raz pierwszy zdecydowała się pokazać twarz swojego partnera. Alicja Bachleda-Curuś staje się coraz bardziej otwarta na Instagramie. Ostatnio pokazała bowiem syna, Henry'ego Tadeusza. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.