Alicja Bachleda-Curuś zdecydowała się przyjechać w rodzinne strony na święta i pokazała zdjęcie z doliny Chochołowskiej. Fotografia robi wrażenie, bo w górach spadł śnieg i tamtejsi mieszkańcy mogli cieszyć się białymi świętami. Nie to jednak zwróciło największą uwagę fanów aktorki, a jej kożuch. Stoi za nim ciekawa historia.
Gwiazda pokazała się na zdjęciu w czarnym dopasowanym kożuchu z tradycyjnymi ludowymi motywami. Kożuch wygląda bardzo stylowo, więc nie dziwi nas, że fanki natychmiast zasypały Alicję pytaniami, gdzie go kupiła. Jej odpowiedź zaskakuje.
Wiele lat temu go zaprojektowałam i został stworzony na zamówienie tu w polskich górach.
Spodziewaliście się, że Alicja Bachleda-Curuś ma taki talent? Coś czujemy, że po jej wyznaniu fanki zaczną ją prosić o stworzenie całej kolekcji kożuchów. Skusicie się?
KM
Jedne gwiazdy potrafią projektować świetne stroje, inne to mistrzynie modowego recyklingu: