Alicja Bachleda-Curu¶ pokazała nowe zdjęcie, a fani patrz± tylko na jej kożuch. Stoi za nim ciekawa historia. Tego się nie spodziewali¶my

Alicja Bachleda-Curu¶ spędziła ¶więta Bożego Narodzenia w Polsce. Z tej okazji pokazała nowe zdjęcie, a fani patrzyli tylko na jej kożuch.

Alicja Bachleda-Curu¶ zdecydowała się przyjechać w rodzinne strony na ¶więta i pokazała zdjęcie z doliny Chochołowskiej. Fotografia robi wrażenie, bo w górach spadł ¶nieg i tamtejsi mieszkańcy mogli cieszyć się białymi ¶więtami. Nie to jednak zwróciło największ± uwagę fanów aktorki, a jej kożuch. Stoi za nim ciekawa historia.

Alicja Bachleda-Curu¶ w stylowym kożuchu

Gwiazda pokazała się na zdjęciu w czarnym dopasowanym kożuchu z tradycyjnymi ludowymi motywami. Kożuch wygl±da bardzo stylowo, więc nie dziwi nas, że fanki natychmiast zasypały Alicję pytaniami, gdzie go kupiła. Jej odpowiedĽ zaskakuje.

Wiele lat temu go zaprojektowałam i został stworzony na zamówienie tu w polskich górach.

Spodziewali¶cie się, że Alicja Bachleda-Curu¶ ma taki talent? Co¶ czujemy, że po jej wyznaniu fanki zaczn± j± prosić o stworzenie całej kolekcji kożuchów. Skusicie się?

KM

Jedne gwiazdy potrafi± projektować ¶wietne stroje, inne to mistrzynie modowego recyklingu:

Zobacz wideo
Więcej o: