Córka Marty Kaczyńskiej osiąga ogromne sukcesy. Zajęła pierwsze miejsce w konkursie konnym. Mama jest dumna?

Martyna Dubieniecka - córka Marty Kaczyńskiej - osiąga sukcesy w ukochanym sporcie. Została laureatką w konkursie jeździeckim Cavaliada Kraków.

Najwyraźniej Marta Kaczyńska dba o przyszłość swoich dzieci. Jej młodsza córka Martyna, która w tym roku skończy dopiero 13 lat, już debiutuje w jeździectwie. W czwartek zdobyła pierwsze miejsce w konkursie dwufazowej małej rundy o nagrodę Forum Rynku Nieruchomości podczas tegorocznej CAVALIADY Kraków. Z pewnością mama jest z niej dumna.

Córka Marty Kaczyńskiej wygrywa konkurs konny

Najwyraźniej Martyna ma zupełnie inne hobby, niż jej starsza siostra Ewa. Martyna trenuje jazdę konną i osiąga w tej kwestii niemałe sukcesy. Konie są wielką miłością dziewczynki. Pierwsze miejsce w czasie tegorocznej Cavaliady, nawet w jednym z mniejszych konkursów, to naprawdę duże osiągnięcie i jest czego tutaj gratulować!

Córka Marty KaczyńskiejCórka Marty Kaczyńskiej MR PHOTO / dcE#@&mog##5l%N/x1T2R4}hR%i1Kn7Gv-fZ9Afi$u;q$rg

Martyna jest drugą córką Marty Kaczyńskiej. Ma starszą siostrę Ewę, która ma 16 lat i młodszego brata Stanisława, który urodził się w 2008 roku. 

Zobacz wideo Dzieci gwiazd na Instagramie:

Przypomnijmy, że Marta Kaczyńska, córka zmarłego prezydenta Rzeczypospolitej, ma za sobą wiele perypetii miłosnych. Marta zawarła już trzy związki małżeńskie (w tym jeden wyznaniowy). Jej pierwszym mężem był Piotr Sumieniewski, z którym wzięła ślub w 2003 roku (w tym roku urodziła się też jej pierwsza córka). Para rozstała się w 2007 roku, w którym urodziła się jej druga córka Martyna. Następnie ponownie wyszła za mąż, wiążąc się z Marcinem Dubienieckim. W międzyczasie wystąpiła do sądu o wniosek zaprzeczenia ojcostwa pierwszego męża, uznając tym samym, że ojcem dziewczynek jest Marcin Dubieniecki.

W 2017 roku unieważniła małżeństwo z Piotrem Sumieniewskim, rozstała się z Marcinem Dubieniecki i związała się z Piotrem Zielińskim, z którym obecnie ma syna Stanisława Lecha, który urodził się w 2018 roku. Trochę skomplikowane prawda?

BO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.