Córka Marty Kaczyńskiej rzadko pokazuje zdjęcia, ale tym razem zrobiła wyjątek. Ewa Dubieniecka zmienia styl

Córka Marty Kaczyńskiej dorasta, co doskonale widzimy na każdym zamieszczonym przez nią zdjęciu. Tym razem pochwaliła się świąteczną stylizacją.

Córka Marty Kaczyńskiej, jak każda nastolatka, prężnie działa na Instagramie. Nastolatka zamieszcza posty, które niekiedy bywają nawet niepokojące. Tym razem jest nieco spokojniej, bo Ewa Dubieniecka pochwaliła się świąteczną stylizacją. 

Córka Marty Kaczyńskiej w świątecznej stylizacji

Święta Bożego Narodzenia za nami, a na profilach gwiazd w mediach społecznościowych aż roiło się od świątecznych fotek. Widzieliśmy ich choinki, wigilijne stoły i dekoracje. Zdjęciem ze świąt podzieliła się również najstarsza córka Marty Kaczyńskiej. Ewa Dubieniecka na Instagramie zamieściła selfie w świątecznej sukience. Już na pierwszy rzut oka widzimy, że nastolatka powoli zmienia swój styl. Zrezygnowała z mrocznego makijażu i pokazała się w nieco bardziej dziewczęcej stylówce. Musimy przyznać, że w takim wydaniu, podoba nam się o wiele bardziej. A wam? Zdjęcie znajdziecie w naszej galerii. 

Wiemy, jak wygląda rodzina Jarosława Kaczyńskiego. ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Komentarze (159)
Córka Marty Kaczyńskiej rzadko pokazuje zdjęcia, ale tym razem zrobiła wyjątek. Ewa Dubieniecka zmienia styl
Zaloguj się
 • ps11111ps

  Oceniono 60 razy 56

  Pani Ewo. Naprawdę radzę zniknąć z FB, Insta itp. Dla wlasnego dobra

 • Gość: abc

  Oceniono 63 razy 51

  Niestety twarz - w każdym szczególe, łącznie z wielkim nosem - ma po brzydkiej mamusi, niejakiej Marcie Kaczyńskiej-Smuniewskiej-Dubienieckiej-Zielińskiej.

 • justas32

  Oceniono 72 razy 46

  Biedne dziecko - cale życie będzie musiała się mierzyć z nienawiścią do swojej rodziny ...

 • Gość: Ppp

  Oceniono 60 razy 44

  Jak kaczorowa

 • Gość: tuttifrutti

  Oceniono 44 razy 42

  sens życia - wypacykować się, obsesyjnie koncentrować się na wyglądzie i pstrykać selfie lub zamęczać innych, by robili jej zdjęcia. Nigdzie nie pracować, potem znaleźć fagasa-"byznesmena", który równie prosty poleci na to, że "pani jest znana" i ma rodzinne układy. Potem następnego... i jeszcze następnego. Do czasu...

 • basiacan

  Oceniono 52 razy 38

  Puste to i na dodatek brzydkie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX