Ten post córki Marty Kaczyńskiej wzbudził kontrowersje. Nastolatka po raz pierwszy publicznie o walce z bólem

Córka Marty Kaczyńskiej, Ewa, zdradziła na swoim Instagramie, jak w życiu radzi sobie ze stresem.

Starsza córka Marty Kaczyńskiej, 15-letnia Ewa Dubieniecka, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, gdyż jest to zupełnie normalne w przypadku ówczesnych nastolatków. Warto dodać, iż wpisy, które publikowane są przez Dubieniecką, wzbudzają jednak spore zainteresowanie mediów. Tak też stało się i tym razem. Niedawno bowiem Ewa opublikowała na swoim InstaStory zdjęcie, w którym zdradziła, jak radzi sobie w życiu ze stresem. 

Ewa Dubieniecka o walce z problemami 

Okazuje się, iż 15-latka jest wielką fanką koreańskiego zespołu BTS. Popowy boysband zyskuje obecnie coraz większą popularność na świecie. To właśnie ich muzyka pomaga Dubienieckiej w walce ze stresem, bólem i problemami. Wnioskować to możemy między innymi po zdjęciu, jakie Ewa udostępniła na Instagramie. 

Ewa Dubieniecka o zespole BTSEwa Dubieniecka o zespole BTS Instagram/@ewaaleksandrad

To jednak nie wszystko. Córka Marty Kaczyńskiej przytoczyła również słowa jednego z członków koreańskiego boysbandu. Według niego w dzisiejszych czasach młodzi ludzie mocno wierzą, że to właśnie muzyka sprawi, iż oni nie będą czuć się samotni.

Jesteśmy tylko bandą smutnych dzieci, które pokładają nadzieję w fakcie, że założenie słuchawek na uszy sprawi, że nie będziemy się czuć tak samotnie - czytamy. 

Ewa w pełni zgodziła się w tej kwestii ze swoim idolem.  

Prawda - napisała.
 

Czy Wam również muzyka pomaga w codziennym życiu? Słyszeliście kiedyś o zespole BTS? 

Zobacz wideo

DH

Więcej o: