Córka Marty Kaczyńskiej uczciła pamięć tragicznie zmarłych dziadków. Jej słowa ściskają za gardło

Córka Marty Kaczyńskiej w Dzień Wszystkich Świętych wspomniała tragicznie zmarłych dziadków. Zacytowała słowa Anne Lamott.

Córka Marty Kaczyńskiej, 15-letnia Ewa Dubieniecka, jest (jak właściwie większość nastolatek) bardzo aktywna w sieci. Na jej Instagramie co rusz pojawiają się kolejne posty. We Wszystkich Świętych wpis poświęciła tragicznie zmarłym dziadkom, Marii i Lechowi Kaczyńskim.

Córka Marty Kaczyńskiej wspomina dziadków

Możesz stracić kogoś, bez kogo nie sposób żyć i twoje serce będzie złamane, a zła wiadomość jest taka, że nigdy do końca nie wyzdrowiejesz po utracie ukochanej osoby. Ale są też dobre wieści. Będą żyli na zawsze w twoim złamanym sercu, które nigdy się nie zrośnie. I jakoś przez to przejdziesz. To jak złamana noga, która nigdy nie zagoi się do końca. Wciąż będzie bolała, gdy pogoda stanie się zimna, ale nauczysz się tańczyć kulejąc - czytamy na Instagramie Ewy Dubienieckiej, która zacytowała Anne Lamott.

Post z Instagrama Ewy Dubienieckiej, córki Marty KaczyńskiejPost z Instagrama Ewy Dubienieckiej, córki Marty Kaczyńskiej Screen / Instagram / Ewa Dubieniecka

Marta Kaczyńska jest z pewnością z córki dumna.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o:
Komentarze (50)
Córka Marty Kaczyńskiej uczciła pamięć tragicznie zmarłych dziadków. Jej słowa ściskają za gardło
Zaloguj się
 • Gość: hahaha

  Oceniono 35 razy 17

  To ona jest Dubieniecka? No patrzcie państwo, a jak dziadek startował w wyborach prezydenckich w 2005r to ta zakłamana rodzina wmawiała nam, że to Smuniewska!! Kto jest w końcu ojcem tego dziecka? Smuniewski czy Dubieniecki, a może jeszcze ktoś inny?

 • petrucchio

  Oceniono 24 razy 14

  Jej słowa ściskają za gardło? Gdzie są te JEJ słowa?

 • traceability

  Oceniono 27 razy 13

  To jej dziadkowie zginęli? A ja głupi myślałem, że polegli zamordowani w zamachu.

 • Gość: Akuku

  Oceniono 27 razy 11

  Dlaczego to urocze dziewczątko, pochodzące z tak patriotycznej rodzinki, nie pisze po polsku? Nawet pamiętnik prowadzi w języku angielskim. Toż to wstyd i hańba! W ojczyźnie naszej, niepodległej od stu lat, smarkula posługuje się językiem obcym zamiast mową ojczystą. A co na to cioteczny dziadunio?

 • Gość: Gosc

  Oceniono 13 razy 7

  Uczcila I pobiagla na Halloween, a tempa klempa mamusia, prostuje innym sciezki, jakims durnym felietonem o zlu plynacym z jego obchodow.

 • Gość: Jaroslawicapisica

  Oceniono 29 razy 7

  Naprawdę będziecie teraz lansować na portalu jakieś dziecko? Każdy kogoś w życiu stracił. Niech lepiej matka zajmie się wychowywaniem i zabierzcie tym Kaczyńskim internety

 • Gość: Akuku

  Oceniono 7 razy 5

  Dlaczego to urocze dziewczątko, pochodzące z tak patriotycznej rodzinki, nie posługuje się językiem polskim? W ojczyźnie naszej niepodległej od stu lat, smarkula nawet pamiętnik pisze po angielsku? Toż to wstyd i hańba. Co na to cioteczny dziadunio?

 • j-a-ga

  Oceniono 13 razy 5

  Ale po co pisać o wnuczce Kaczynskiego?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX