Małgorzacie Kożuchowskiej wytknięto, że "starzeje się od szyi". Szybko odniosła się do zarzutu

Małgorzata Kożuchowska kończy w tym roku 49 lat. Wieku wcale po niej nie widać, choć niektórzy doszukali się pierwszych oznak starzenia.

Role w "M jak miłość" i "Rodzince.pl" ugruntowały pozycję Małgorzaty Kożuchowskiej w show-biznesie. Dziś nazywa się ją nawet "królową seriali". Jak na gwiazdę przystało, 48-latka jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się ze swoimi fanami kulisami zarówno życia zawodowego, jak i (znacznie rzadziej) prywatnego. Niedawno pokazała przykład zdjęcie nowej fryzury. Zobaczycie je TUTAJ. Jej profil śledzi już blisko milion osób. Ostatnio pojawiło się tam zdjęcie, obok którego nie wszyscy przeszli obojętnie.

Małgorzata Kożuchowska o swoim powrocie do "M jak miłość":

Małgorzata Kożuchowska została porównana do Krystyny Jandy

Choć trudno w to uwierzyć, Małgorzata Kożuchowska skończy w tym roku 49 lat. Ostatnio aktorka pochwaliła się na Instagramie selfie wykonanym w drodze do pracy.

W komentarzach z miejsca zaroiło się od komplementów, ale nie wszyscy zachwycili się fotką gwiazdy. Jedna z internautek pozwoliła sobie na wyjątkowo kąśliwy komentarz.

Niekorzystne ujęcie od dołu pokazuje, że my, kobiety, starzejemy się od szyi. Faktycznie pomyślałam, że to pani Janda - czytamy w jej wpisie.

Kożuchowska nie czekała długo z odpowiedzią i szybko zabrała głos.

W starzeniu się od szyi nie ma nic dziwnego ani wstydliwego. Nie wstydzę się tego, że nie wyglądam tak jak 25 czy nawet 5 lat temu, że się starzeję i że są ujęcia, w których może widać to bardziej. Taka jestem i myślę, że nie to stanowi o mojej wartości jako człowieka. Przytulam - napisała aktorka.

Jak widać, gwiazda nie dała się sprowokować i odpowiedziała w kulturalny sposób. Fakt, Kożuchowska zbliża się do pięćdziesiątki, ale porównywanie jej do 67-letniej Krystyny Jandy to przesada.

Więcej o:
Komentarze (19)
Małgorzacie Kożuchowskiej wytknięto, że "starzeje się od szyi". Szybko odniosła się do zarzutu
Zaloguj się
 • nieczynna

  Oceniono 11 razy 9

  Co prawda nie o szyi bo g*wno mnie ona obchodzi. Nie moja ;-) Ale o tym strasznym czynie jaki przed wczoraj na Netflixie popełniłam, otóż ... Jakoś tak bezmyślnie , no bo czego się po tworach Vegi można było spodziewać, puściłam sobie ten szajs "Plagi Breslau" . Nie będę komentować filmu bo jest jaki jest , ale skomentuję grę Kożuchowskiej w tym gniocie. Nie przypominam sobie abym ostatnio widziała gdziekolwiek tak dennej gry jaką tam poczyniła Kożuchowska. Toż to jakiś dramat ! Ona tam mówi na wydechu i odnosi się wrażenie jakby była naćpana ( za chwilę miała zasnąć) . Gra bez żadnego wyrazu i emocji, dokładnie tak jakby w teatrzyku szkolnym jakiś dzieciak za karę musiał wziąć udział. Po piętnastu minutach wymiękłam. Już dawno nie widziałam coś tak bardzo irytującego. To aktorka z d*py wzięta, jednej roli jaka jej wyszła w "Rodzince". Zastanawia mnie skąd taki szał na nią ?

 • bergg

  Oceniono 7 razy 7

  Janda jest mądrzejsza

 • maxim38

  Oceniono 5 razy 5

  Janda jest mądrzejsza,że powtórzę "bergg-a".Jak najbardziej mądrzejsza i...kręgosłup ma prostszy.

 • art_102

  Oceniono 3 razy 3

  "o jej wartości jako człowieka.", to świadczy to, że jest twarzą pisu i Rydzyka, z których żyje cała jej rodzina. Dorabia też w wSieci, słucha Radia Maryja, a Duda medale przypina.

 • jagra2909

  Oceniono 2 razy 2

  To przeciętna aktorka, ma figurę i ciuchy dobrze na niej leżą, więc wykorzystuje ten atut głównie na ściankach.

 • mozart-47

  Oceniono 2 razy 2

  Parafrazując Szwejka, kożuchowska to najwyżej wicejanda. Tak jak porucznik Dub był wicepierdołą.

 • ikselk

  0

  Starzenie zaczyna się od mentalności - najwcześniej starzeją się złośliwe miłośniczki lewackiej Jandy, która NIGDY NIE BYŁA ANI NIE JEST dobrą aktorką. Jej „gra” to nerwowe palenie papierosa i rzucawka głową i czupryną. Nic więcej. Co rola, to tylko to. Sztampa. Jedna rola podobna do drugiej.

 • aneta40

  0

  Rozenek cała jest stara i nikt jej nie wytyka;) Małgosia przynajmniej coś potrafi robić.

 • xyz1987

  Oceniono 2 razy 0

  Wygląda dużo lepiej niż Rozenek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX