Małgorzacie Kożuchowskiej wytknięto, że "starzeje się od szyi". Szybko odniosła się do zarzutu

Małgorzata Kożuchowska kończy w tym roku 49 lat. Wieku wcale po niej nie widać, choć niektórzy doszukali się pierwszych oznak starzenia.

Role w "M jak miłość" i "Rodzince.pl" ugruntowały pozycję Małgorzaty Kożuchowskiej w show-biznesie. Dziś nazywa się ją nawet "królową seriali". Jak na gwiazdę przystało, 48-latka jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się ze swoimi fanami kulisami zarówno życia zawodowego, jak i (znacznie rzadziej) prywatnego. Niedawno pokazała przykład zdjęcie nowej fryzury. Zobaczycie je TUTAJ. Jej profil śledzi już blisko milion osób. Ostatnio pojawiło się tam zdjęcie, obok którego nie wszyscy przeszli obojętnie.

Małgorzata Kożuchowska o swoim powrocie do "M jak miłość":

Zobacz wideo

Małgorzata Kożuchowska została porównana do Krystyny Jandy

Choć trudno w to uwierzyć, Małgorzata Kożuchowska skończy w tym roku 49 lat. Ostatnio aktorka pochwaliła się na Instagramie selfie wykonanym w drodze do pracy.

W komentarzach z miejsca zaroiło się od komplementów, ale nie wszyscy zachwycili się fotką gwiazdy. Jedna z internautek pozwoliła sobie na wyjątkowo kąśliwy komentarz.

Niekorzystne ujęcie od dołu pokazuje, że my, kobiety, starzejemy się od szyi. Faktycznie pomyślałam, że to pani Janda - czytamy w jej wpisie.

Kożuchowska nie czekała długo z odpowiedzią i szybko zabrała głos.

W starzeniu się od szyi nie ma nic dziwnego ani wstydliwego. Nie wstydzę się tego, że nie wyglądam tak jak 25 czy nawet 5 lat temu, że się starzeję i że są ujęcia, w których może widać to bardziej. Taka jestem i myślę, że nie to stanowi o mojej wartości jako człowieka. Przytulam - napisała aktorka.

Jak widać, gwiazda nie dała się sprowokować i odpowiedziała w kulturalny sposób. Fakt, Kożuchowska zbliża się do pięćdziesiątki, ale porównywanie jej do 67-letniej Krystyny Jandy to przesada.

Więcej o: