Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie w nowej fryzurze. Aktorka przyznała, że ma problem z włosami

Małgorzata Kożuchowska uważana jest za ikonę stylu. Krótkie blond włosy to od kilku lat jej cecha rozpoznawcza. Aktorka na rzecz nowej roli zdecydowała się na eksperymenty wizerunkowe. Zapuszcza włosy, ale przyznaje, że ma z nimi nie lada problem.

Małgorzata Kożuchowska od lat kojarzona jest z krótkimi blond włosami. Metamorfoza aktorki była dla wszystkich fanów serialu "M jak miłość" wielkim zaskoczeniem. Widzowie nie mogli się przyzwyczaić do tego, że Hanka Mostowiak obcięła swoje długie włosy, zmieniając przy tym diametralnie wizerunek. Od tego momentu króciutka czupryna aktorki jest jej cechą rozpoznawczą. Jednak kobieta od jakiegoś czasu znów zapuszcza włosy i wspomina na Instagramie swoje bujne fryzury z młodości. Czyżby zatęskniła za ich długością? 

Czy Małgorzata Kożuchowska powinna profesjonalnie zająć się śpiewaniem?

Zobacz wideo

Małgorzata Kożuchowska podziela "włosowy problem" fanki

Aktorka podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym widać, że jej fryzura przechodzi metamorfozę. Choć proces zapuszczania włosów może jeszcze trochę potrwać, kobieta już czuje się świetnie w nowym wydaniu. Lśniące w promieniach słonecznych fale zachwyciły obserwatorów Małgosi. Jednak okazuje się, ze Kożuchowska nie zawsze jest w stanie zapanować nad fryzurą.

Wreszcie trochę witaminy D! - napisała pod najnowszym zdjęciem.
 

Jedna z Internautek stwierdziła, że sama ma bardzo podobną długość włosów, jednak męczy się z ich codziennym układaniem:

Śliczna ta fryzurka. Ja też mam krótkie teraz, ale nijak nie chcą się układać. Zwłaszcza z rana wyglądam, jakby poraził mnie prąd.

Małgorzata, nie zwlekając, odpowiedziała fance na komentarz. Wyznała, że również boryka się z tym samym problemem: 

Ja też - odpisała krótko gwiazda.

Małgorzata Kożuchowska postanowiła powrócić wspomnieniami do czasów młodości. Na swoim oficjalnym profilu w mediach społecznościowych coraz częściej publikuje zdjęcia sprzed lat, na których może pochwalić się długimi pięknymi włosami. Fryzury Kożuchowskiej, choć krótsze, do dziś robią duże wrażenie. Widać, że aktorka jest częstym gościem salonów fryzjerskich i podopieczną wybitnych stylistów.

 

Na zmianę aktualnego wyglądu i długości włosów aktorki duży wpływ miał angaż w projektach filmowych Patryka Vegi - Małgosia musiała zmierzyć się w nich z trudnymi rolami, które wymagały całkowitego przeobrażenia.

BWO