Małgorzata Kożuchowska życzy "dobrej nocy" bardzo gorącym zdjęciem. Przypomniała, jak wyglądała, kiedy nosiła długie włosy. Fani: Kociczka

Małgorzata Kożuchowska raz na jakiś czas w swoich social mediach publikuje stare zdjęcia. Tym razem aktorka pokazała fanom fotkę, na której ma długie blond włosy. Jak wtedy wyglądała?

Małgorzata Kożuchowska swoją karierę zaczynała już jako młoda dziewczyna. Największą popularność zdobyła po premierze filmu "Killer" w 1997 roku, gdzie wcieliła się w rolę rudowłosej dziennikarki Ewy Szańskiej. Przez 11 lat grała także w serialu "M jak miłość", który również okazał się trampoliną do ogromnej kariery. Na przestrzeni lat Małgorzata Kożuchowska eksperymentowała ze swoim wyglądem. Obecnie gwiazda nosi krótkie blond włosy, ale z pewnością wielu z was jeszcze pamięta Małgorzatę w długich włosach. Jeśli nie, to spokojnie, zaraz wam pokażemy. 

Małgorzata Kożuchowska pokazała stare zdjęcie 

Nie da się ukryć, że Małgorzata Kożuchowska jest piękną kobietą. Na starych zdjęciach według fanów wygląda jak Blake Lively.

 

Niektórzy z obserwatorów podejrzewają, że zdjęcie pochodzi z czasów "Killera", czyli mogło zostać zrobione 23 lata temu. Wielu fanów zachęca również Małgorzatę Kożuchowską do ponownego zapuszczenia włosów do tej długości. 

Powinna Pani wrócić do tej długości włosów. Obłędnie.
Małgosia trzeba z tego zdjęcia wyciągnąć wnioski i zapuścić włosy. 

Inni z kolei uważają, że na tym zdjęciu Małgorzata Kożuchowska wygląda niezwykle zatonie i zadziornie. 

Kociczka.
O, jaka była Pani zalotna.

A wam, w której wersji Małgorzata Kożuchowska podoba się najbardziej? 

AM

Małgorzata Kożuchowska opowiedziała, jak przygotowywała się do roli w filmie "Plagi Breslau".

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.